İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Çek

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar ben googledan ilk defa çek aldım.Konyadayım.Hiç bir banka bozmuyor çeki.Bazıları karşılıksız olabilir yollayamayız falan dedi.Bazıları da bunu tekrar Amerikaya yolalyın dedi.20 gün oldu.20 iş günü içinde bozdurulmassa gecersiz oluyor mu?Ne yapmalıyım yardımcı olun :(

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemso konyada kayaliparkin ordaki yapikredi ye git. o bozuyor. 20 ytl aliyor 3 hafta icinde yatirior parani. Cek karsiliksiz cikabilir diyenlere bakma onlar ezberi konusuyor. cek karsiliksiz cikmaz zaten. Ben garanti bankasi mevlana subesi ile calisiyordum. arkadaslar yapi kredi ile. Bu iki bankada olmaz derlerse bilki o kasiyer ugrasmak istemediginden anlamadigindan. baska birine git.
Hayirli olsun ilk cekin. 20 gunde gecersiz olmaz ayrica. cekin uzerinde sure yazmiyor.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toor: evet ytl olarak da gönderliliyor.
advertiser: dolarsa sana kolay gelsin yardımcı olamayacağım :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5