İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense çekinde isim

M

messmedia

Misafir
ben ismimi taa aylarca önce küçük ve türkçe harfler olmadan yazmıştım acaba bu sorun olur mu ki?

"onder guler" şeklinde.

şimdi birileri çıkıp bu konu var diyecek ama bende gördüm, kavga etmekten bir çözüm bulamamış bazı arkadaşlar :)

teşekkürler

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sorun olmaz (yaklasik 1 senedir ben de isimde Turkce karakter kullanilamamis ceki bozduruyorum).

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe karakter kullansanızda bişey olmaz.

ü varsa adınızda kullanabilirsiniz.
ü yu ua olarak çeviriyolar.. bankalarda durumu biliyor

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
burakmert: kesinlikle yanlışın var. benim çekimde türkçe karakter vardı ve gelen çekte yazılan isimi görmeniz lazımdı :D sonuç olarak birçok şube dolaştım hiçbiri bozamayız dedi. en son eş dost tanıdık sayesinde bozdurabildim. kesinlikle türkçe karakter kullanmayın arkadaşlar!

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay' Alıntı:
burakmert: kesinlikle yanlışın var. benim çekimde türkçe karakter vardı ve gelen çekte yazılan isimi görmeniz lazımdı :D sonuç olarak birçok şube dolaştım hiçbiri bozamayız dedi. en son eş dost tanıdık sayesinde bozdurabildim. kesinlikle türkçe karakter kullanmayın arkadaşlar!

@atay istesende cekteki isimde turkce karakter kullanamiyorsun. Kullanmasanda problem cikmiyor iki ismim + soy ismim de toplam 6 turkce karakter var ve her cekimi tahsil ediyorum. Ustelik sube gezmeden ve 20 gunde beklemeden.

Saygilar.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ben yaşadığım olayı yazdım. ve o çeki bozdurmak için tam 2 ay bekledim :)

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim soyadimda da ü harfi var. herhangi bi sorunla karsilasmadim karsilasmamda umarim ;)

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D Tyranid e katılıyorum.. Arada bir oluyo ama inşallah daha fazlası olur... herkese daha fazlası olsun :) ... En iyisi büyük harflerle türkçe harf kullanmamak... Aynı kredi kartlarında olduğu gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5