İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Cekini 10 dk da tahsil etme ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

murfy

Misafir
c0d3r' Alıntı:
@murfy,
konuyu dagitmanin alemi, gereksiz cumlelerin geregi, olayi kucuk gormenin luzumu yok. Simdiye kadar kimse boyle bir konu acmamisti herkes 20 gun bekleyip cekini aliyordu bende bildigim birseyi paylastim. Kucuk gormenin hic alemi yok ...

@ReferXchange,
Kisa ve net Google Adsense ceklerinde boyle bir durum soz konusu degil. TR cekleri gibi ciro edip ceki devredemiyorsunuz...

Saygilar ...

arkadaşım küçümsemiyorum sadece yok pm atın söylüyüm taktiği işte şunu yapın bunu yapın diyosunuz millet tehlikeli riskli falan demiş onu söylüyorum.bende ilk kez şait oldum ve rahatça aldım paramı bu topic daha basit şekilde işbankasına giden yarım saatte parasını alıyo olabilirdi.hiç kendini kasmadan gidiyorsun bankara veriyorsun çeki hesabına yatırıyorlar çeki imzalıyosun 20-30 dakkada çıkıyosun bankadan.olay bu .

dediğim gibi rahatsız olduğum pm atın söyleyim demeniz ve olayı uzatmanız.. çünkü gerçekten bakkala 100 milyon bozdurmaktan çok çok kolay hale gelmiş olay.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes kendi bildigi dogrularla hareket etsin bundan sonra. bu kadar yardim severseniz siz paylassaydiniz ...

son cevap kolay gelsin.

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murfy' Alıntı:
arkadaşım küçümsemiyorum sadece yok pm atın söylüyüm taktiği işte şunu yapın bunu yapın diyosunuz millet tehlikeli riskli falan demiş onu söylüyorum.bende ilk kez şait oldum ve rahatça aldım paramı bu topic daha basit şekilde işbankasına giden yarım saatte parasını alıyo olabilirdi.hiç kendini kasmadan gidiyorsun bankara veriyorsun çeki hesabına yatırıyorlar çeki imzalıyosun 20-30 dakkada çıkıyosun bankadan.olay bu .

dediğim gibi rahatsız olduğum pm atın söyleyim demeniz ve olayı uzatmanız.. çünkü gerçekten bakkala 100 milyon bozdurmaktan çok çok kolay hale gelmiş olay.

Arkadaşım bende aylardır çeklerimi hep bu şekilde bozduruyorum forumda bilinmediğinden haberim olsaydı bende yazardım ama parayı hop hemen al diye bir olay yok bankanın eski müşterisiyseniz yapılan birşey bende defalarca anında paramı hesabımda gördüm ancak bu işlemin normal prosedürü şöyle işliyor; para hesabınıza anında aktarılır ancak 1 ay yada benzeri herhangibir süre paranıza "bloke" konur bu süre sonunda paranızı kullanabilirsiniz mesela ben gittiğimde tanıdığım bir banka görevlisi oldunda parayı anında alabilirken bazende 1 ay vs. beklemek zorunda kalıyorum.

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu işlemi yapan bir şube bilirsek, gittiğimiz şubeye bunun yapılabildiği şube adını verirsek onlarla iletişim kuracaklar ve onay alınca işlemi yapıcaklar

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu bosuna dagitmayin arkadaslar bahsettigimiz yontemde para ne hesaba geciyor nede 1 ay bloke koyuluyor ...

Parayi direkt sicak para olarak aliyorsunuz. Isteginiz uzerine hesabiniza geciyorlar. Eski musterisi olmaniza gerek yok.

En son ceki yaklasik 2 saat once tahsil ettim ...

Banka : Turkiye Is Bankasi
Tutar : 3871 $

Saygilar ...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
26/08/05 -1.25 1,500.82 CEK MASRAFI VERGI(BSMV) BN:2420-00213742
26/08/05 -25.00 1,502.07 CEK MASRAFI MASRAF BN:2420-00213742
26/08/05 -3.43 1,527.07 50USDX1.3719 GONDERVERGI(BSMV) BN:2420-00213740
26/08/05 -68.60 1,530.50 50USDX1.3719 GONDERMASRAF BN:2420-00213740

TOPLAM MASRAF: yaklaşık 98 ytl ve çek bozulduğundada 15$ kesiliyor. Anlayacağınız İş Bankası benden her çek başına 120ytl kesiyor.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@DLL istira ile bozdurmak istediginizi israr ile belirtiniz.

Dedigim gibi en son bugun cek tahsil ettim. ( Adsense ceki )

Saygilar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi