İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Cekini 10 dk da tahsil etme ?...

W

W3BM4ST3R

Misafir
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=16836
adresli konuya istiraden yazılmıştır:

Sevgili Arkadaş
Israrla yazılarına devam ediyorsun bizide İş bankası memurlarıyla muhatap ediyorsun.
Dediğin şeyleri print alıp bankaya gittim herşeyi açıkladım ama banka müşterime göre davranırım diyor. Bahsettiğin IC olması için güvence istiyor. Kredi aldım mantığınıda kabul etmiyorlar o farkl ıbu farklı diyor. Çek karşılıksız çıkarsa ben seni nerden bulayım diyede ekliyor.
Gittiğim Şube: Bursa/Merkez

Eğer bozdurduğun şube adını verirsen bankaya onu söyleyelim yada gidelim bizde ordan bozalım. Gerçekten bu 10dk'da bozdurmak için atlayıp gelirim istanbula, zira durum sıkışık ve çeki acil bozdurmam gerekiyor..

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murfy 'e özel mesaj ile sordum.. kadıköy şubesi dedi..

kadıköy rıhtım şubesini aradım.. çeki faksladım.. kendi şubemde bozmadıklarını söyledim..
çeki gördü ve bu çekin iştira edilebileceğini söyledi..

zaten sabah şubemi müşteri hizmetlerine şikayet etmiştim.. şimdi çok daha somut kanıtlarla bir şikayette daha bulunacam.. ayrıca türkiye bankalar birliğini arayım böyle bir hakkı olup olmadığını soracam..

dün gittim şubeye.. genel müdürlüğü aradılar (çaycıylamı konuştular bilmiyorum artık)
sonra olmazmış dediler.. bugün genel müdürlük emir verse yine yapmayacanmı diyorum yapmam diyo..
yani kendini kral sandı. ama sönecek..

iştira bilgisini veren coder'e teşekkürler!

hakkınızı arayın!

ben rıhtım şubesinde bozdurmayacam inat ettim!

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dedigim gibi ben bu sekilde ceki tahsil ediyorum ve son iki cekimi tahsil ettigim banka tanidigim degil. Daimi musterisi de degilim. Herhangi bir sekilde tanismislik vasitasi soz konusu degil. Banka : "-seni nerden bulayim?" diyora cevap ceki cirolarken adres ve telefon yaziyorsun zaten hesap olmasinin nedeni de bu.

Saygilar.

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün "mevzuatta yok diyenler" bugün "köklü müşterim değilsin" diyor..
karşılıksız çıkarsa ne yapacam diyor.. E kredi kartına borç takarsam dava etmiyormusun diyorum o farklı diyor..

Sonuç itibarıyla az önce genel müdürlüğe 3-4 sayfa mail attım. Tüm "müşteri hizsmetleri (4440202)" ile yaptığım görüşmelerin dinlenmesini istedim..

iştira edilebileceğini söylyorlar müşteri hizmetleri..

bu işi bitirene kadar devam ediyorum! O çeki eşşek gibi bozacaklar.. Kadıköy bozarım onlarda bozmak sorunda diyo!

ancak Dolar hesabı şart değil çünkü ödeme ytl olarak yapılıyor.

2 kere gittim bankaya 3. ye işbankası genel müdürüyle gidicem hahah

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ay hesap açtım iş bankasından bakalım bi dahaki ay iştira olayına gireceğim.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@burakmert hic bir musteri temsilcisinin oyle konusacagini sanmiyorum...

Ama dedigim gibi ya ifadede yetersizlik ya subelerde bilgisizlik mevcut. 2 kisi daha bu sekilde ceklerini tahsil etmis ogrendim ...

Saygilar.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bugun Kadıköy Rıhtım Şubesine Gittim ll. Müdür H.ErinŞenol ile Görüştüm Parayı Direk Dediginiz Gibi Elden Veremeyiz Dedi. Aslında Veririz Fakat Sizi Tanımam Gerekiyor Yada Hesabınızın Burda Olması Gerekiyor Dedi Arkadaşın Dedigi Gibi. Çek Karşılıksız Cıksa Ben Sizi Nasıl Bulacagım Gibi Bir Görüşme Oldu. Ve Benim Hesabımın Acık Oldugu Yere Gebze Subesine Tel Actı. Durumu İzah Etti ve Yarın Gebze Bankasına Gidecegim. Ancak Dedigi Laf Su Elden Para Verecegini Sanmıyorum Cunku Riskli Bir İş. Bir İş Yerinin Olması Gerekiyor ve Vergi Levhanın Olması Gerekiyorki Öyle Birşey Yapalım. Yani Anlıcanız Siz Nasıl Yapıyorsunuz? Tanımadıgınızı Etmediginizi Söylüyorsunuz Fakat Bizde Tanımıyoruz Etmiyoruz Bize Böyle Bir Yanıt Veriyorlar. Ama Yinede ll. Müdür H.ErinŞenol Çok İyi Davrandı Sagolsun burakmert in Olayını Anlattım evet Öyle Bir Şikayet Geldi Dedi. ne Yapıcam Kafam Karıstı Suan Ne Yazdıgımı Bile Bilmiyorum :confused:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5