İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense cekleri

S

SILAM

Misafir
odenen cekleri faturalari vs.. bussuru evrak birikti evde onlar ne zamana kadar saklanmali? veya hic saklanmamalimi?:)

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vergi Usul Kanununa göre, 5 Yıl
Türk Ticaret Kanununa göre, 10 yıl;

Kıymetli evrak saklanmalıdır. ;)

S

SILAM

Misafir
1. turk ticaret kanunlari gecen bir ulkede yasamiyorum
2. aldigim ve verdigim banka turk bankasi degil:) ozaman bulundugum yerin kanunlarimi gecerli? onumu sorusturmam lazim

M

mavidusler

Misafir
SILAM' Alıntı:
2. aldigim ve verdigim banka turk bankasi degil:) ozaman bulundugum yerin kanunlarimi gecerli? onumu sorusturmam lazim
Yok ne alaka bulunduğun yerle? Papua Yeni Gine Ticaret Kanunlarına göre evrakları ısınmak için yakman caizdir. Ama başka iş için kullanamazsın :D

Sanırım sorunun cevabı evettir. Ama sadece tahminii

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vergi vermedigin icin rahat etmiyorsa, vicdan azabi cekiyorsan, T.C adina ben tahsil ederim SILAM. paypal adresim aziz turk milletinin emrindedir.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
her ülkede ticaret kanunları benzerlik göstermesine rağmen farklıdır. bu konuyla ilgili Japon birimlerine sorarsanız daha net bilgi alabilirsiniz.

G

guajira

Misafir
ejder' Alıntı:
her ülkede ticaret kanunları benzerlik göstermesine rağmen farklıdır. bu konuyla ilgili Japon birimlerine sorarsanız daha net bilgi alabilirsiniz.

Sıla amerikalı diilmiydi yaw?

S

SILAM

Misafir
ya cidden kesin bir cevap alamadim atmalimiyim atmamalimiyim? atmasam ne zamana kadar biriktirilmeli?

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dursun

SILAM' Alıntı:
ya cidden kesin bir cevap alamadim atmalimiyim atmamalimiyim? atmasam ne zamana kadar biriktirilmeli?
Hepsini topla,yıllara ,aylara göre güzelce düzenle,dursun derim.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Anadolu arkadaşımız gerekli ve yeterli cevabı vermiş arkadaşlar...

M

M@latyæsporlu

Misafir
bakın çok iyi uçak olyor ben denedim süper uçuyor :D deneyin pişman olmazssınız :)

S

SILAM

Misafir
amma girgirsiniz ya:)malatyali ozaman legene su koyup gemi yapip yuzdurelim:)
tr den parayi cekmedigim icin tr ye dondugumde adamlar bizim bankadan almamissiniz bizimle bir isi yok diyip onca sene biriktirdigimi ogunmu cope aticam :D

M

ministry_of

Misafir
yurt dışında yaşayanlar için EFT sistemi var bunu kullanan var mı

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bu soru da sorulur mu at gitsin :) hatta onun ile soba yakip yanmayan atesinde icini isit birde cubuk sarap al eline dik kafaya ... gel keyfim gel ... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5