İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense - Çok Kazandıran Kelimeler

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Bizzat denediğim ve kendim oluşturduğum listeyi sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar. İlk paylaşımım "Laptop" varyasyonlarından oluşmaktadır.

laptop fiyatları
laptop en ucuz
laptop teknosa
teknosa laptop fiyatları
laptop fiyatları ve özellikleri
laptop data recovery
laptop data recovery cost
laptop data recovery software
laptop data recovery melbourne
laptop data recovery london
hard drive data recovery cost
laptops under 300
laptops under 200
laptops under 300 dollars
laptops under 300 dollars at best buy
laptops under 300 walmart
dual core laptops under 400

---------------------------------------

Wordpress üzerine

wordpress themes
wordpress login link
wordpress themes free
wordpress themes free business
wordpress themes business
wordpress themes free 2011 - 2012 -2013
wordpress themes 2011 - 2012 - 2013
wordpress themes for photographers
wordpress login
wordpress login page
wordpress plugins facebook
wordpress plugins twitter
wordpress plugins translater
wordpress tema yapımı
wordpress tema nasıl yapılır
wordpress tema yapımı dersleri

------------------------------------------

TR - Plastik Cerrahi , Saç Bakımı, Dekorasyon , Tatil , Altın , Borsa , Forex , Sağlık ,

EN - Hotels - Travel- Holiday

-----------------------------------------------

Tıklama başına "Adsense" laptop öbeklerinde rahat $2 üzeri veriyor. Sitenizin TrustRank'ına da bağlı olarak bu değişiyor. Özgün ingilizce makale yazabilirsiniz. Türkçe site olursa farketmez, arama sonuçlarınıza Türkiye'den de yabancılar tarafından ulaşılabilir olduğunu unutmayın.

Farklı kelimelerle ilgili listelerimi paylaşacağım arkadaşlar, herkese bol kazançlı günler dilerim. TBM yüksek kelimeler

Moderatör tarafında düzenlendi:

mroquw

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler hocam çok faydalı bir paylaşım. Devamını bekliyoruz :)

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
13 gündür onay beklişyorum kafayı yicem bilen birisi varsa özelnde yardım etsin yav

ozcant1979

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar google adsense için başvuruda bulundum 1 ay oldu siteniz halen inceleniyor diyor kırmızı yazıyla ama halen bi gelişme yok konuyla bilgisi olan kişilerden yardım beklerim

genchakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
musainci.blogspot.com/ blogumda baska bir gmail hesabima ait adsense reklami yayinliyorum.Failed crawl requests diye bir yazi var.bu kazancimi etkiler diye yaziyor.farkli gmail hesabi sorun olur mu hemen cvp

Yılmaz Akın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şimdi şöyle bişey var adsensede belirli kelime öbeklerine vurgu yapmak sitenin alan adıyla yada içeriğiyle alakalı değilse ban sebebi olabiliyor .
Bu tür kelimeleri yavaş yavaş yedirmek gerekiyor bir günde 4 değilde mesela haftada 4 tane gibi.

egkt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bildiğiniz üzere google reklamlarıyla çok para kazanmayı hepimiz isteriz. Ancak google ın tıklama başına verdiği düşük ücret buna engel. Bu durumu lehimize çevirmek için facebook da bir grup kurdum gruba üye olan herkes site linkini paylaşıyor ve tüm üyeler sitedeki reklamlara tıklıyor! Tabi ki bunu düzenli ve dürüst bir şekilde yapıyoruz. Grup linki; https://www.facebook.com/groups/1459621954260019/

genchakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
musainci.blogspot.com/ blogum 1.onaydan gecti.onay beklerken ne yapmam gerekiyor.tesekkurler.

wwhalilww

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords u unutmuşsunuz sanırım çok denedim ve emin olabilirsinizki çok kazandırıyor.

(Not : Konu içi adsense reklamlarında kendi sitenize link verin gerçekten çok yararlı oluyor )

gaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bildiğiniz üzere google reklamlarıyla çok para kazanmayı hepimiz isteriz. Ancak google ın tıklama başına verdiği düşük ücret buna engel. Bu durumu lehimize çevirmek için facebook da bir grup kurdum gruba üye olan herkes site linkini paylaşıyor ve tüm üyeler sitedeki reklamlara tıklıyor! Tabi ki bunu düzenli ve dürüst bir şekilde yapıyoruz. Grup linki; facebook.com/groups/1459621954260019/

Merhaba beyler ya 1 ay oldu sitemi acali sitem .com lu buda linki incelemekteyiz.com fakat 1 ayda adsenseden sadece 10 tl alabildi.ben ise 1 ayda en az 30 tl kazanmak istiyorum sitem de 1 aylik.Bana verebileceginiz ipuclari varmi hizli kazanma hakkinda ve adsense reklamlarini kelimlerede mi koyuyoruz bu konuyu tam anlamadim...

ferrarixenzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilanveriniz.com/ sitemi adsenseye nasıl kaydedebilirim ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5