İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Çok Kazandıran Türkçe Kelimeler

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Anahtar kelime---Tahmini Ort. TBM
adwords 28,68*TL
adsense 22,99*TL
forex 11,28*TL
ingilizce kursu 1,57*TL
internetten para kazanmak 1,15*TL
ingilizce çeviri 1,41*TL
lazer epilasyon 5,19*TL
epilasyon 3,79*TL
e-book 1,10*TL
selülit tedavisi 4,95*TL
saç ekimi 2,03*TL
saç ekim merkezleri 1,09*TL
lazer tedavisi 1,66*TL
lazer 2,39*TL
lazer epilasyon merkezi 2,81*TL
notebook audio 1,26*TL
ingilizce türkçe çeviri 1,16*TL
dil kursu 2,24*TL
dil kursları 1,77*TL
cilt bakımı 1,04*TL
hotel 3,48*TL

güzel rakamlar.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Tahmini tbm sadece googlenin kesintisini/reklam verenin bütçesini ve verdiği tbm yi bilemeyiz..:)

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
reklam verenin bütçesini tabiki bilemeyiz.fakat google içerik reklamlarında %68'ini yayıncıya veriyor bunu biliyoruz.

tr12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para istiyorsanız Kadın Yaşamı ile ilgili site açın. zayıflık bilmem ne saç filan hepsini içeriğe ekleyin. reklamları görünce şaşıracaksınız. hepsi siteye tam oturuyor. birde kadınlar meraklıdır. tıklıyorlar reklam filan dinlemiyorlar !!!!

arkadaşım tarafından denendi ii gelir elde ediliyor. bende böyle bir microsite açmayı düşünüyorum.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Para istiyorsanız Kadın Yaşamı ile ilgili site açın. zayıflık bilmem ne saç filan hepsini içeriğe ekleyin. reklamları görünce şaşıracaksınız. hepsi siteye tam oturuyor. birde kadınlar meraklıdır. tıklıyorlar reklam filan dinlemiyorlar !!!!

arkadaşım tarafından denendi ii gelir elde ediliyor. bende böyle bir microsite açmayı düşünüyorum.

hocam mikroblog işi pek sevilmiyor google tarafından diyorlar. bilmiyorum siz ce nasıl?

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23

mantıklı bir fikir.

tr12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam mikroblog işi pek sevilmiyor google tarafından diyorlar. bilmiyorum siz ce nasıl?
Ben Blog açmayı düşünmüyorum. Portal Sitesi açmayı düşünüyorum.

Bu arada şunuda belirteyim... Google cont link içeren siteleri sevmez. yani siten Microblog olsa yada farklı bir şey link uyumlu ise Google için bir sorun yok.

Google bu aralar Php sitelerdense ASP sitelere daha çok yakınlık gösterdiği gerçek. ASP Siteler hep 1-0 önde başlar ama yanlış anlamayın iyi optimize ve iyi bir yazılım olmalı tabikide. iyi bir ASP tasarlayan bir Devo. Php sitelerinin önüne geçecektir. illaki.

pozitifdns

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok kazandıran kelimelerde bırakın kazanmayı, ziyaretçi çekmek, Google tarafından listelenmek o kadar da kolay değil. Kriter, özgün içerik, vb. kuralları yerine getirseniz de ben adını duymadığım filtrelere giriyorum.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para kazanmak için site yapiyim domain aliyim sağdan soldan üc beş makale araklarim biraz link felan hit gelir para kazanirim olmuyor ciddi anlamada bişeyler vermeden bişeyler alamiyosunuz. o yüzden site açicam demekle olmuyor. uğraşmak gerek çabalamak gerek.;)

pozitifdns

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu mantık eşliğinde yeni bir tecrübe kazanmak amaçlı bir çalışma hazırladık. Zorda olsa Google politikalarına uygun bir Adsense hesabı alabildik. Adsense ve Adwords reklamlarını içeren bir çalışma hazırlandı. Arama motorları üzerinde de başarılı sonuçlar elde edildi. Bakalım ne olacak. İlerleyen zaman içerisinde bu tür projelere girmek isteyenlere faydalı olması açısından getirilerini tekrar paylaşacağız.

Test adresi : adsenseweb.com

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Birtek dil kelimelerinden voleyi vurabildim bu kelimelerden :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5