İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense color

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:
hala sacmaliyorsun ve buna devam ediyorsun

google i transparan yaparak hile yapmayla yapay zekanin alakasi nedir?? sen bence cik bi hava al bilgisayar basinda cok zaman gecirmisin belli..

senin gibi insanlar oluyordan kastin nedir anlamadim ama sacmalayan birine sacmaladigini soyledigim icin ne kategorisine girdim bilmiyorum ama gercekten sacmaliyorsun

Yorumsuz! diyorum başka hiçbirsey demiyorum. Sadece yazmak için yazıyorsun. Anlamadan yada okumadan yorum yapıyorsun. Sen istediğini söyle artık konu dışındaki yorumlara gerekmedikçe cevap vermeyeceğim.

Saygılar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
transparan bildiğim kadarıyla sadece css2 ile oluyor, google da böyle bişi kullanmadıgı için bunun bi imkanı yok sanırım, olsada zaten sizin tartışmanız kadar saçma bişi olurdu yakında image banner larında zeminini yok etmek istersiniz siz :D

A

aborjin

Misafir
Birbirinizi çemkirmekten başka birşey yapmıyorsunuz arkadaşlar. Ayrıca bu şekilde olunca da bu yazdıklarınız bize birşey vermiyor. Okumuyoruz baydığı için. Birileri birşeyler kapsın, öğrensin mantığını deneyerek birşeyler yazarsanız çok makbule geçecek. Hatta makbulenin yengesi asumanda geçebilir. Pek bir hoş olur... :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:eek: savaş çıkmış yine... Ah be arkadaşLar iki dakka uslu duramamışsınız, beni bu google sıkboğaz etmeye başladı, knight onlineden kurtulduğum gibi bundanda kurtulayım... Tez zamanda gazeTeLerde manşet görürsek şaşırmayalım 2 kafadar webmasterin sohbeti sırasında gokıla küfreden webmaster bıçaklanarak öldürüldü :p

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilmem farkındamısınız tartışma neyden başlamış Türkiye'de hep yapılan birsey yüzünden benim yerime kendinizi koyun bakalım size böyle bir ithamda bulunsalar bu kadar olgunluk gösterebilecekmisiniz?

Bugüne kadar kimsenin kalbini kırmamaya çalıştım bundan sonrada bu böyle olucak insanlar bunu anlamakta neden güçlük çekiyor.

Arkadaslar birşey vermiyor yazdıklarınız demiş hep almak üzerine konusuyorsunuz birazda paylaşmayı deneyin! Hep istemekle olmuyor bazı şeyler bundan sonrada bu son olsun sadece tanıdıklarıma yardımda bulunucağım elimden geldiği kadarıyla.

doLop Arkadasımıza da teşekkür ederim. Bu Forumda bazı değerlerin değiştiğini istemedende olsa bana gösterdi. Herkese kolaygelsin.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
symbiantech

DosTum ne oLduğunu yada ne oLabiLeceğini biLen biLir... Göz ve düşünce sisTemi kişiLere özeLdir, ben ve görmek isTeyen kişiLer nasıL bir şey isTediğinin nasıL bir şey sorduğunun farkına vardık, ama dediğim gibi görmek isteyen kişi görmek isTediği şekLiyLe görür... boşver sen kendini biL yeTer, gerisi hikaye arkadaşım...

dolob arkadaşımızda beLki kötü yorumLamak isTememişTir, böLe bi isTeğin hiLe için kuLLanabiLeceğini düşünüpTe cevap yazmışTır... Bence bu tarz fındık kabuğunu doLdurmayacak konuLardan kaLp kırmaya birbirimizi üzmeye değmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5