İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense color

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bir çok forumda araştırdım google adsense sitesine de baktım ama doyurucu ve kesin bir bilgi bulamadım.

Adsense'de Şeffaf background kullanma imkanı varmı?
adsense kullanmadığım için bilmiyorum.:(

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin backgroundu olacak? adsensede bgcolor ayarları var onları kullanmadan sitenin backgroundu kullanılabiliyormu?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sen bg de sanaırı resim kulanıyorsun.. ama öyel secenek yok ama o dediğini google yapıcak o kod tr gelsin o zaman nasıl kod oldugunu öğreniriz.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
renk kodunu kendin ayarlayabiliyorsun arka plan renk kodunu girerek, ama değişkenliğe sahip değil, eğer site arkaplan rengin #0000FF ise google reklamının arka plan renginide #0000FF yapabiliyorsun...

googlecolor0dr.jpg

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
renk kodunu kendin ayarlayabiliyorsun arka plan renk kodunu girerek, ama değişkenliğe sahip değil, eğer site arkaplan rengin #0000FF ise google reklamının arka plan renginide #0000FF yapabiliyorsun...

googlecolor0dr.jpg

Açıklama için sagol ama benim sordugum bu değil. Bunu adsense preview den yapıp bakabiliyorum ama sordugum olay olmuyor :(

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah o sorduğun olay şeffaf konuda bi gün olur dicem ama olsa bile hile hurdanın cirit attığı memleketimize onu kullandırırlarmı bilemiyorum :(

D

doLob

Misafir
boyle biseyi buyuk ihtimalle hile icin arastiriyosun ama sana tavsiyem hic ugrasma yoksa cis olursun

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
inşallah o sorduğun olay şeffaf konuda bi gün olur dicem ama olsa bile hile hurdanın cirit attığı memleketimize onu kullandırırlarmı bilemiyorum :(

Aynı fikirdeyim sanırım bir hayal benimkisi :) google bize uymuyorsa biz google uyacagız artık backgrounda biraz değişiklik yapmam gerekecek :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:
boyle biseyi buyuk ihtimalle hile icin arastiriyosun ama sana tavsiyem hic ugrasma yoksa cis olursun

bence hemen kötüye yorumlama arkadaşın dediği dizayn konusuylada yakından ilgilendiriyor mavi olan bi sitede fıstık yeşili olan bi adsense reklamı yerine bende arkaplan rengiyle aynı olan gıcıklık yaratmayan bi reklam modeli isterim... arkadaşın sorduğu gayet mantıklı bişi. he tabi yine güzel olan bir şeyi kötü amellerde kullanmak isteyenler olur zaten onların sonuda hüsran olur :)

D

doLob

Misafir
bu kesinlikle hilede kullanilir ve bence olmamasi gerekir ver olmayacaktir.

sonucta arkaplan rengini mavi ise renk ayarindan mavi rengi secebilirsin..

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:

Kullanmadığım bir seyin hilesini niye düşüneyim ki? ben senin gibi sadece kendime site yapmıyorum dostum bilmeden yorum yapmayalım lütfen.

Ben istenilen özellikleri sağlayacak bir site yapıyorum yani kendi şahsıma ait birsey değil. Müşterim Adsense Reklamlarını kullanacagı için kullanışlı birsey olmasını istiyorum.

Hile yapıcak olsam renkle oynamak yerine kodlarla oynarım. Herkesi kendin gibi görüp yorum yapmazsan sevinirim.

D

doLob

Misafir
beni tanimadan neden boyle konusuyorsun niye bu kadar eminsin?

turklerin en guzel huyunu sergiliyosun bence bunlari asmanin zamani geldi..

musteri icin kullanisli olsun demisin alaka nedir anliyamadim? sonucta renkleri istedigin gibi site tasarimina gore degistirebilirsin buna engel yok!

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:
beni tanimadan neden boyle konusuyorsun niye bu kadar eminsin?

turklerin en guzel huyunu sergiliyosun bence bunlari asmanin zamani geldi..

musteri icin kullanisli olsun demisin alaka nedir anliyamadim? sonucta renkleri istedigin gibi site tasarimina gore degistirebilirsin buna engel yok!

Sen nasıl anlamak istiyorsan öyle anla arkadasım seninle tartışacak yada laf yetiştirecek değilim ama sunu bilmeni isterimki benim içime sinmeyen siteyi müşterime satamam yada pazarlayamam anlayış ve prensip meselesidir bu.

Bilmem anlatabildim mi?

D

doLob

Misafir
benim anlamadigim icine sinmeyen nedir? yani sen renkleri istedigin gibi ayarliyabildikten sonra sorun ne oluyorki? birde ortada tartisilcak birsey yok ya beni anlamiyorsun yada anlamak istemiyorsun.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimdeki projeyi bilmeden yorum yapıyorsun. Görmeden,duymadan, okumadan birseye imza atmaya çalışıyorsun. Seninle Anlayışımız farklı Olay burada.
iki tane tabloyu bir araya getirmeyi bilen webmaster olup çıkıyor. İşte böyle bir ülkede yaşadığımız için her yorum haklı geliyor.

Ayrıca hile yapmak konusunda ben yapmak istesem google ruhu bile duymaz anca gelip siteye bakması ve incelemesi gerekir. Bu kadarda legalparalıyım.

D

doLob

Misafir
tabi canim istedigini yaparsin aslansin sen hadi goster kendini

neyse sacmaladiginin farkindasin sende daha fazla mesaj yazip kucuk duruma dusurmiyecem seni dedigim gibi sadece sacmaliyorsun..

ayrica webmasterim demedim sadece cok iyi bir isletmeciyim aklimi kullaniyorum o kadar

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazabilirsin dostum benim kimseden çekindiğim bir nokta yok.
Sen böyle kuru sıkı sözlerle küçük duruma düşüyorsun. Webmaster değilsen tarz bir bilgi birikimine dayanıp yorum yaptığını anlamış değilim. Her forumda senin gibi birileri olur ve geldikleri gibi giderler.

Saçmalamıyorum ayrıca programlama bilgime güvenerek konusuyorum. Belki yabancı olabilirsin ama yapay zekayı yaratanda bir insan bunu unutma.

D

doLob

Misafir
hala sacmaliyorsun ve buna devam ediyorsun

google i transparan yaparak hile yapmayla yapay zekanin alakasi nedir?? sen bence cik bi hava al bilgisayar basinda cok zaman gecirmisin belli..

senin gibi insanlar oluyordan kastin nedir anlamadim ama sacmalayan birine sacmaladigini soyledigim icin ne kategorisine girdim bilmiyorum ama gercekten sacmaliyorsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5