İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense de bu olay yasakmı

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkdaslar siteme popup koymak istiyorum ama söyle popup olcak bi normal site acılcak ama kucuk popup gibi ve sadece kucuk resimler ve google kodları olcak yani asagı dogru indiginde sitenin devamı gözükcek

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
teorik olarak derken yani bana zarari ne olur koyuyumu koymuyumu ama ben hiti yuksek bi sitede görmüstim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet suan yaptıgın yasak yanai ilk başta ads kodlarını popta acmak yasak yanai sadece pop içinde o kod varsa yasak ama bir siteyei acıyorsan o site varsa degil..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet baktım yaw ads kodunu pop acmak yasak atılma sebebi bilgin olsun kimse sana zorla kaldır kapat demez ama atılırsan bunu bilmeme sonra ben neden atıldım ya diye mesaj yazarsın :p

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında hiç böyle bir olaya girmene gerek yok. Al bir domain koy linkleri güzelce, üste de reklamını yerleştir aynı şekilde linklerle ayırt edilemeyecek biçimde aynı font, renk ile. Boyut belirtmeden aç popunu sitenden. Herşey kurallara uygun olur hem de çok iyi kazanırsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5