İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense den 2. ban :)

H

HoBaa

Misafir
dll' Alıntı:
sen banlandım diyorsunda bize bilgi vermiyorsun hiç.

a) İsim soy isim değiştirdinmi ?
b) Çekin yollanacağı adresi değiştinmi ?
c) Site isimleri benzer peki içerik aynımı ?

Bu yukardakilerden biri banlanma sebebin olabilir büyük olasılıkla.

mutlaka bırı aynı olmalı en azından soy isim aynıdır sanırım.

aksı taktırde bulabılecegını sanmıyorum

Benım 2 hesabım var soy ısımlerı aynı adresler aynı sadece ısım farklı.

2 aydır banlanmadım

saygılar.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede bir site banlanmisti baska bitr isimle adsese aldim ve sitenin renkleri felan ayni idi asagi yukari onceki hesabla iliskisinden dolayi ikinci sitede banlandi( Isim soy isim adres hersey farkli idi ayni bilgisayardan basvurdum)
yeniden basvurdum(Farkli isim ayni soyisim ayni adress ve ayni bilgisayardan ) ve odememide aldim
ne Ip den nede baska seyden banlanmak google turkiyeden kaynaklaniyor 2 hesabimida banlayan google turkiye idi

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
chemeng' Alıntı:
evet isim ve adres farklı. içeriğe gelince kısmen aynı şeyler var. ama içeriğin benzer olması bu 2 kişinin aynı olması demek değil. örnek verecek olursak eğlence sitelerinin %90 ında benzer içerik mevcut. benim sitede de aynı makalelerden vardı.

herneyse ben o sayfayı kapattım. umarım geride kalan atılmaz.

herkese bol kazançlar...

atilma sebebini söyliyeyim domain bilgilerinin eski hesapla uyuşması.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
sanırım adsense sayfasından sonra veya önce iyinet forumlarına takıldığını öğrenip banlıyolar :)
"bak bu var ya bu, geçen iyinette adsense gelirimi nasıl arttırırım gibi bi topic açmıştı.. niyeti bozdu yine, banlıyoruz oke?"

:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5