İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense den kazandığım parayla 2006 BMW M COUPE alıyorum

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tabiikide kimse almıyor ama teklif verildi ilk teklif 69YTL oldu yine manalı bi teklif :), sonra 999,999,999,999 ytl'ye kadar çıktı tabii gerçek teklif değil bunlar..

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atatürk elbetteki gençlere emanet etti ama bu her genci kapsamıyor. Bırak donunu daha nelerini satan var. Kaç milyon genç var zaten hepsi Ataturkun düşndüğü tarzdan genç olsaydı şu an türkiyemim bu halde olurmuydu. Neyse siyasete girmeyelim ama ayıp birşey don mon satılması. Bizim milletimize yakışmaz.

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
war' Alıntı:
Atatürk elbetteki gençlere emanet etti ama bu her genci kapsamıyor. Bırak donunu daha nelerini satan var. Kaç milyon genç var zaten hepsi Ataturkun düşndüğü tarzdan genç olsaydı şu an türkiyemim bu halde olurmuydu. Neyse siyasete girmeyelim ama ayıp birşey don mon satılması. Bizim milletimize yakışmaz.

Zaten bende farklı birşey demedim. Son cümlen benim sözümü desteklemekte... Demek istediğim o zaten.

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5