İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense den kazandığım parayla 2006 BMW M COUPE alıyorum

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sonunda hayallerimdeki arabaya kavuşuyorum. teşekkürler adsense

darısı sizin başınıza... adsense geliri ile nasıl bmw alırsınız cevabı ekli fotoda.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
kopuş kopuş kopuş :D

Yakışır... Bugün böyle yarın öyle.. Valla dün Şahin görünüşlü bi serçe Aldım... Dört elle sarılmam lazım sponsorlara... Kanat felan taktırcam :D

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu görünce direk yuh dedim resmi görünce kopardın beni hehe :D
kazasız belasız kullanırsın inş. dikkat et hız yapma

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında o ilan super bir ilan, ankarada bilkentli kizlar epey meşhurdur, ankarada üni okumuş biri olarak soyluyorum:)))

artık alan (ki kimse almamış) napar bilmem o donu:)))
gerci kimlik filan belli degil, misal su su kizin deseydi super olurdu

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu olay gitti gidiyorun ayıbıdır. başka birşey değil. konuyu dağıtıyorum kusura bakmayın ama oha yani. alan kişi ne yapacak töbe töbe. bende kullanılmıs prezarvatif satacan anasını satayım.ama onu alacak kadar salak yok yani. bide acılıs fiyatıda garip. manalı manalı.

Ama turk halkına tesekkur gercekten. Okadar hit almıs ama teklıf veren yok.

Tek teselli :D

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tolgahat' Alıntı:
bence bu olay gitti gidiyorun ayıbıdır. başka birşey değil. konuyu dağıtıyorum kusura bakmayın ama oha yani. alan kişi ne yapacak töbe töbe. bende kullanılmıs prezarvatif satacan anasını satayım.ama onu alacak kadar salak yok yani. bide acılıs fiyatıda garip. manalı manalı.

Ama turk halkına tesekkur gercekten. Okadar hit almıs ama teklıf veren yok.

Tek teselli :D

bence ayıp falan değildir. ebayda neler neler satılıyor görüyoruz :) millet bekaretini bile satıyor, buda birşey mi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5