İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense den sonra gmail de cividi!

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bana Gelen Spamlarda Sonunda türk Telekom Amblemi Falan Var... Gatip :S

Ayrıca pul Bile Yapıştırıyolar :D

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 6 ay önce bir hesap açtım daha bir tane bile spam gelmedi. Sanırım bendede sorun var :)
Gmail kullandığımdan beri kendimi çok mutlu hissediyorum ,yıkıyorum çıkıyorum.

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada Spam Yağıyor Maalesef .. Ama 2 GB Mail Hizmetini Spam Kutusuna Gelen 3-5 Spam Mail İle Değerlendirmem Ben ..

Spam Yağıyor Evet Ama Birazda Gmail in Avantajlarından Bahsedelim :)

S

Sitebul

Misafir
Hizmet kaliteli , süratli ve kullanıslı.Ücretsiz alternatifler içinde en iyisi.

karzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google gibi günde milyon dolarlar kazanan firma neden elindeki adresleri başkasına verisinki...

Bunun sebebi %100 spam atan kaynakların bi numarasıdır...Başkalarının mail adresini toplamak çok zor olmasa gerek !

H

HostLiveTR

Misafir
arkadaslar virussuz oldugu sürece ben bunları google vediger buyuk mail sirketlerinin yaptıgını düsünüyorum ve hepinizin anlayısla karsılayacagı bisey olan reklam anlayısı internet cok büyük bi pazar ve reklam cok onemli googlede bu apzardaki yerini korumak icin bunları yapmak zorunda benim icin normal hatta kullandıgım mail adreslerinde reklamların gelmesini kendim istiyorum bizim ülkemizde reklam anlayısı yok kimse reklama para vermiyor ve bizlerde bunun yüzünden adense vs. kullanalım diye ugrasıyoruz ama bi cok yerel site var ornegin benim bulundugum ilcenin sitesi orada bile goole reklamları var :) cunku ülkemiz insanı internet reklamcılıgına güvenmiyor.. ne olursa olsun reklam en iyisidir arkadaslar :)

kişisel görümdür kimse yanlıs anlamasın :)

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spamlar günde 500ü geçiyor

anlamıyorum googleu nasıl hizmet bu bazen çok önemli olan postalar spama gidiyor

Şıh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana 1 tane bile spam gelmiyor. Çünkü gmail kullanmıyorum. Başka ücretsiz mail adreslerime de spam gelmiyor. Çünkü ücretsiz mail kullanmıyorum.
Ücretli mail adreslerime de tek bir tane bile spam gelmiyor. Çünkü ücretli mail adresi de kullanmıyorum. Velsasıl ben hiçbir çeşit mail adresi kullanmıyorum.
Mail adresim var ama onu sadece kırk yılda bir, bir foruma üye olurken, yada başka bir siteye üye olurken 1 kereliğine kullanıyorum. O mail adresine de aylarca bakmadığım oluyor. Bütün iletişimimi web sitelerim üzerindeki iletişim script'im üzerinden yapıyorum. Böylece yıllardır spam derdim bitti.
Saygılar, sevgiler.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana 1 tane bile spam gelmiyor. Çünkü gmail kullanmıyorum. Başka ücretsiz mail adreslerime de spam gelmiyor. Çünkü ücretsiz mail kullanmıyorum.
Ücretli mail adreslerime de tek bir tane bile spam gelmiyor. Çünkü ücretli mail adresi de kullanmıyorum. Velsasıl ben hiçbir çeşit mail adresi kullanmıyorum.
Mail adresim var ama onu sadece kırk yılda bir, bir foruma üye olurken, yada başka bir siteye üye olurken 1 kereliğine kullanıyorum. O mail adresine de aylarca bakmadığım oluyor. Bütün iletişimimi web sitelerim üzerindeki iletişim script'im üzerinden yapıyorum. Böylece yıllardır spam derdim bitti.
Saygılar, sevgiler.

her konunun altına saygılar sevgiler yazmasan olmazmı ?

ayrıca ne yazdığını dönüp bi okursan ne kadar saçmaladığını anlarsın. hep kullanmıyorum diyorsun sonrada kullanıyorum diyorsun
ha bide unutmadan konunun tarihine bakın nolur ya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5