İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense den sonra gmail de cividi!

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son aylarda adsense yerlerde sürünüyor malum. Ama gmail e neler oluyor. Sadece adsense icin aldigim gmail hesabim reklamdan gecilmiyor. O mail ile adsense ye kayit oldum ve adsense supporttan baska kimse adresimi bilmiyor öyleyse bu reklamlar neyin nesi??? Gelenler hane su bildigimiz neylügü belirsiz bozuk formatli yari virus yari spam mailede benzemiyor cogu reklam amacli sitelerden geliyor. E hal böyle oluncada benim aklima adsenseden sonra gözünü para bürüyen google amca mail adreslerimizide satiyor demekten baska birsey gelmiyor...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gmailde gelen her spam, SPAM klasörüne gidiyor. Kullanmadığım gmail hesabıma spam gelmiyor demmekki sorun bende :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir komplo teorisine göre google kendi yapıyormuş bu reklam olayını, çünkü benimde başıma geliyor daha yeni açmışım mail adresini öyle rasgele tutacak bir adresde değil ama binlerce spam geliyor, çoğu kişide var aynı sorun. garip...

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BrokenPromises' Alıntı:
Googlenin başka işi yok spam yapıyor?
baska bir fikrin var mi? hep ayni tarz mailler, hotmail ve yahoo haric sadece gmailde, cogu zaman spam olarak bildiriyorum yine geliyor ayni yerden.
kendisi yapmasa bile bu işte bi şey var...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spam ayrımını çok iyi yapıyor ve bana sadece günlük 60 civarı mail geliyor zaten bu maillerimde sağda solda dolaştıgı için normaldir:D

en azından spamlar direk klasörünü buldugu için bence sorunsuz...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben gmail kullanmaya basladigim ilk gunden beri (ilk betayi actigi zaman yillar oncesi sanirim) sadece 3 ayda bir 1 tek spam geliyor o da spam klasorune gidiyor zaten, benım acimdan bir sorun yok :)

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada gelen spamların nerdeyse hepsi spam kutusuna gidiyor. Emailimi soft32.com gibi yerlerde program download için vermiştim ogünlerde başlamıştı. Gerçi gelen spamlara baktığımda ne amaçla gönderildiğini anlıyamıyorum.. :D

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar artık spamciler farklı yöntemler kullanıyorlar, text mesaj yerine resim icerikli mailler gonderiyorlar ki bunlarin iceriginde text olmadigi icin filtrelere takılmıyorlar ve son zamanlarda resim icerikli spam mailler cogaldi, onlenemiyor bir turlu

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Teknoloji iyiye kullandiginda bir nimettir."

Soyle dusunursen googlenin email adresini vermesine gerek kalmadan spam yapilabilinecegini anlayabilirsin. ( yalnis anlasilmasin sadece bir ornek )

gmail hesabinin adi [email protected] olsun @gmail.com dan oncesi kac karakter ? 11 karakter ...

Adam tutuyor 11 karakterleri butun ihtimallerde email olusturuyor. sonra da email gonderirken bunlarin sonuna @gmail @hotmail @yahoo @mail @gmx ekliyor 11 karakter worldlist olusturma mantigi ile olusturuluyor boyle bir durumda email adresin 11 karakter oldugu icin tutmama ihtimali %0 spamcinin zarari yok bu isten donen zaten olmayan bir emaile donuyor giden zaten gidiyor ...

Bu acidan dusunursen kimsenin senin email adresini vermeden nasil spam geldigini cozebilirsin. Yeter ki elinde ki programa kac karakterli email uretmek istedigini belirt ...

bunu cok basit bir sekilde programlama dili ile de yapabilirsin ( asp, php vs. ile )

Neyse spamcilar cogalmasin :)

sadece bir ornekti ...

Saygilar ...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim gmaile hic spam gelmedi henuz oldukca uzun suredirde kullanıyorum . bence rastgele secilen adresler yada bi yerlere uye oldunuz yada Bişeyleri kabul ettiniz bilemiyorum bende yok umarımda baslamaz :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demek ki uretilen emaillere gonderilen spamlar daha sana yetismemis. Emailin x ile mi basliyor ;)

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gayet memnunum. Herşey spama gidiyor. Nezaman baksam spamda 500 küsür mail war. hiç bakmıyorum. kendi kendine siliniyor. çok rahat walla :D

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@utkuTS imzanda bulunan domain ismi T.C. kanunlarina aykiri. Bilgin olsun.

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
data centerden gelen bilgiler için kullandığım bir gmail var sadece dc ile aramızdadır kimse bilmez. tahmini 1 yıla yakın oldu ve 1 yıl boyunca hiç spam mail amadım..

Bilginize..

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google niye emaili spamcılara satsın yahu.
adamlar küçük hesapların peşinde olmadığı için bu günlere geldiler ya.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ben 3 yıldır aynı gmail hesabını kullanıyorum.O kadar çok yerde kayıtlı ki ..spam gelmese şaşarım..

günde zaten 250 ye yakın mail alıyorum.

spamlarla 1000 i buluyor..

hepde bana ev satmaya çalışıyorlar anlamadım nedir dertleri :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5