İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense devretmek

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar su soruyu soracam. Arkadasın biri bana adsense hesapını verecek. Hesapta banko nosunu varsayılan hesap yapmiş. Onu değiştirebilme imkanı varmı? Tesekkürler

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama o gırecegın banka bılgılerıyle baska bır adsense uyelıgın varsa banlanırsın

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
e pek bir başkası kötü niyetle benim banka hesap numaramı biliyorsa, kendi adsense hesabına eklerse ben mi banlanacam?

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e pek bir başkası kötü niyetle benim banka hesap numaramı biliyorsa, kendi adsense hesabına eklerse ben mi banlanacam?

hesap numaranı eklese bile dogrulamak icin hesaba ufak miktar ücret yatar onu nerden bilicek senin hesabı ekleyen :D

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni hesap ekleyip (test ödemesiyle onayladıktan sonra) onu varsayılan yapabilirsin...

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk ödemeyi aldığımzda hesap eklerken varsayılan hesap yapmiştik? Şimdi değişebilirmiyiz sormak istediğim o

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaslar su soruyu soracam. Arkadasın biri bana adsense hesapını verecek. Hesapta banko nosunu varsayılan hesap yapmiş. Onu değiştirebilme imkanı varmı? Tesekkürler

Hesap Taşınabilirliği

AdSense hesapları transfer edilemez, taşınamaz veya sitenizin satışı durumunda satılamaz. Örneğin, bir sitenin sahipliği veya yönetimi değiştiğinde önceki sahibi veya yöneticisi sitenin AdSense hesabını kapatmalı ve yeni sahibi veya yöneticisi kendi adıyla yeni bir AdSense hesabı açmalıdır.

Kaynak : https://www.google.com/adsense/supp...eid=aso&subid=ww-ww-et-asui&medium=link&hl=tr

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk ödemeyi aldığımzda hesap eklerken varsayılan hesap yapmiştik? Şimdi değişebilirmiyiz sormak istediğim o
Yeni hesap ekle,test ödemesi gelsin.Test ödemesi miktarını girince sana varsayılan olsun mu diyor.Evet dersin artık para buna gelir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5