İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense dışında alternatıfler ?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense dışında tıklama başına para kazanabıelceğımız başka sistemelr varmı acaba ?
http://www.adengage.com/ var, 2 kez kullanmayı denedım mantığını hala çözemedığım gıbı kazanamıyorumda :) bunun dışında alternatıf varmı acaba ?

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim kullandıklarım: Adengage, gittigidiyor, ringofon, zevkdiyarı, bide adsense başka yok sanırım:)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
bende adsense ve gittigidiyoru kullanıyorum. VE gittigidiyorun performansından oldukça memnunum...

Bu arada gittigidiyor için bir ipucu
: gittgidiyor reklamlarından tıklanabiliriliği en fazla olan reklam türü : " ARABA " Şahsi fikrimdir...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bende adsense ve gittigidiyoru kullanıyorum. VE gittigidiyorun performansından oldukça memnunum...

: gittgidiyor reklamlarından tıklanabiliriliği en fazla olan reklam türü : " ARABA " Şahsi fikrimdir...

birde uye olabilsek gittigidiyor a :) birkackez denedim ama hep red cevabı aldım

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
birde uye olabilsek gittigidiyor a :) birkackez denedim ama hep red cevabı aldım

Benim adsensenden dahi önce üye olduğum bir şirketti... Üye olalı epey oldu... birkaç sitem için de gene yakın zamanda başvurmayı planlıyorum. İnşallah onlarıda kabul ederler. Ama şunu söyleyebilirmiki performansından çok memnunum. ve ödemeyide istekten en geç 2-3 gün içinde yatırması kullanılabilirliğini arttırıyor. Sadece bir seferinde 13 gün sorna aldım oda bayrama denk gelmesinden kaynaklanıyordu...

Birde arkadaşa önerebileceğim bir diğer firma : reklamstore.com

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdPartner'ide denemeni öneririm. Tık başı 0,02 - 0,03$ gibi rakamlar veriyor.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Siteye göre değişir, ben kadın giyim seçtim:D Abazalar bikini, iç çamaşırı gördümmü tıklıyor:D

cenkp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim gittigidiyorda çalışan arkaşım var ona sordum çok az veriyor uğraşmaya değmez demişti bana. Öyle değil herhalde anladığım kadarı ile.

Sizce en fazla kazandıran hangi firmadır.

ENiGMA_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemalhemsat ve ringofon ne zaman geri dönüyorlar acaba?ben başvuralı 1 haftayı geçti cevap vermediler hala :s

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hemalhemsat ve ringofon ne zaman geri dönüyorlar acaba?ben başvuralı 1 haftayı geçti cevap vermediler hala :s

Hemalhemsat tan olumlu bişey bekleme bence..

Hesabıma ekstra bir site ekledim 3 aydır "Başvurunuz Hemalhemsat.com tarafından henüz onaylanmadı." diyor :)

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Siteye göre değişir, ben kadın giyim seçtim:D Abazalar bikini, iç çamaşırı gördümmü tıklıyor:D

çok güzel valla:)

artı benim hesabı ringofondan silmişler hiç bir açıklama yapmadan.mailde attım neden hesabımın iptal olduguna dair 10 gün oldu cevapta yazmamışlar.açıkçası merak ettim ama saglık olsun.reklamstoreye başvurdum kabul ettiler inş onlarda iptal etmezler

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel valla:)

artı benim hesabı ringofondan silmişler hiç bir açıklama yapmadan.mailde attım neden hesabımın iptal olduguna dair 10 gün oldu cevapta yazmamışlar.açıkçası merak ettim ama saglık olsun.reklamstoreye başvurdum kabul ettiler inş onlarda iptal etmezler

kazancı 250 liranın altında olan tüm hesaplar silinmişti

HiTCRAFT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bidvertiser Öneriyorum.
Sayfanda çıkmasını istediğin reklam çeşitlerini, oranları falan sen ayarlıyorsun. Paybal kullanıyor. Çek ile de çalışabilirsin.
RSS beslemeden adv. gönderme gibi ilginç ve güzel özellikleri var. Yalnız Adsense ile aynı sayfada kullanamıyorsun. Gelirler gayet iyi..

Kolay gelsin.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla hiç başka sponsor aramaya gerek YOK Adsense varken. Haaa ben az kazanıyorum diyorsan, içeriği değiştir, biraz araştırma yap. Emin olki günlük 15- 35 $ kazanmak hiçte zor değil 1000 - 2000 tekil ile...

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka sponsor arayacağınıza değişik siteler açmayı deneyin alanınızı genişletin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5