İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense dolandırıcısı

Asilkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şahıs benim 400 tllik adsensemi alıp kaçmıştır üzerine herhangi bir ödeme yapmadı mahkemeye verdim alışveriş yaparken dikkatli olun hatta hiç yapmayın r10 vs üyelikler gösteriyor iş yeri adresi veriyor inandırmak için trabzonda ikamet ediyor kendisi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Merhabalar,

Kişiyi mahkemeye verdiğinize dair belgeleri konuya ekler misiniz?
Sizi dolandırdığına dair bilgileride ekleyin lütfen. [MENTION=74368]Asilkart[/MENTION]

sefilator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşı forum Adminleri eşliğinde bir yerde buluşmaya ya da skype görüşmesine davet ediyorum delilleriyle birlikte arkadaşın profesyonel bir dolandırıcı olduğunu kanıtlayacağım. Eski bağlantılarını ve Serhat çalışkanla ile iligli eski calismalarini her şeyini teker teker dökecegim mailimi veriyorum bilgi bekliyorum.

yusufgnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisiyle iş yaptım herhangi bir sıkıntım olmadı halen daha iletişimdeyim kendisiyle güvenilirdir.

sefilator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asilkart adlı İbrahim görenin dolandırıcılıklarını açık açık delilleriyle ortaya koymak için forum adminlerinden birini skype ya da İstanbulda canlı görüşmeye davet ediyorum. İbrahim Görenin de gelmesini rica ediyorum kim dolandırıcıymış görüşelim?

Umutköse r10 balon hesapla kim dolandırdı? qumarbaz olan bu arkadaşımız hakkında yasal işlemleri başlatıyorum. Kendisi sürekli numaramı her yerde paylaşmakta gerekeni yapacagım kendisinin de davayı başlatmasını rica ediyorum. Delillerini döksün ortaya.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5