İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense dondu kaldı

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar gösterimler son bir kaç saattir aynı tıklamalar saymıyor birkaç saattir şuan dondu kaldı sizlerde durum nedir genel midir acaba_?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
güncelleme saatiyse durmuştur hareketler, problem olmaz

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

bak forumda gelmişsin her yere giriyorsun fazla bilgin yok gelip konuşuyorsun dün genel anlamda bir donma söz konusuydu herkesde öyleymiş bilip bilmeden yorum yapma işine gelmiyorsa almazsın bu şekilde kaç kişi hesap alıp pm den teşekkür ettiğini bilmiyorsun konuşma o zaman haddini bil terbiyesizlik etme burda paylaşım yaparak millete yardımcı oluyoruz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ortamı germeyelim beyler

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serdar arkadaşımızı aç çok tanıyorum kimseyle dalga geçeceğini vs sanmıyorum açtığı konularla belli en azından adsense hesabı almak için çabalıyor ve almışta tebrikler bir halka hizmeti kötülemen kötü "amekop" senin kaç mesajın kaç konun var sanki git birşeyler paylaşta forumdan uzaklaştırma alcaksın bu gidişle

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
serdar arkadaşımızı aç çok tanıyorum kimseyle dalga geçeceğini vs sanmıyorum açtığı konularla belli en azından adsense hesabı almak için çabalıyor ve almışta tebrikler bir halka hizmeti kötülemen kötü "amekop" senin kaç mesajın kaç konun var sanki git birşeyler paylaşta forumdan uzaklaştırma alcaksın bu gidişle

eywallah tşkr ederim bir faydamız dokunduysa ne mutlu bize :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5