İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense e farklı PC lerden giriş

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar. Google adsenseye evdeki PC den basvurdum. Evdeki PC de bi sorun olduğu için tamire gönderdik. Hesapada kafede bakiyorum. Diğelim banned oldum. O andada girişi cafeden yaptim. Sonrada baska bi cafeye gittim yeniden basvurdum baska domain adına baska adrese. Sonrada bu hesapa ewdeki pc den baksam sorun olurmu? Yani banned olduğumu Cafedeki PC den gördüm. Tesekkürler arkadaslar

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sitelerinde ve manuel olarak yaptığın işlemlerde herhangi bir düzensizlik yok ise problem olacağını sanmıyorum.
Ben 3-4 hesaba birden bakıyorum bazen, arkadaşlarımın hesapları kendi hesabım, müşterilerimin hesapları hiçbir problemle karşılaşmadım daha...

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı PCdeb. Yani ewdeki bilgisayardan

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tüm hesaplar temiz oldugu sürece pek sorun cıkmıyor.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani arkadaslar bi hesapımı ewden açtim o ewden açtiğim hesap banned oldu. Ama banned olduğunda hesapa giriş yaparken cafedeydim . Diğer hesaplarıma ewden bakabilirmiyim. Tesekkürler

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
banlanan hesabtan başka kontrol ban sebebidir.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama aynı pc den girmicem hesapa .

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sen banlanınca cafeden bakman senin pc bakınca sorun olmucagı anlmaınd adegil sen başvuru yapıp pabeline girdin ise n kendi pc den o zmana işte senin bilgileirnin not ediliyor o yüzden banlanınca bir yerden olman gereksiz olur sen o evdeki pc den tekrra girdiğind eyeni hesap oda gider.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana sorarsan adsense hesabına cafe gibi her türlü insanın girebileceği yerlerden girme, senden sonra biri oradan girer hesabı banlanırsa senin de başına iş açabilir. Çok önemliyse adsense'le alakası olmayan bir tanıdığının pc sinden gir.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farklı yerlerden girmek neden ban sebebi olsun ki.

Banlanan bir hesaba daha önce baktığın bir makinadan başka bir hesaba kesinlikle giriş yapma.Sonradan açtığın hesaplarda banlanan bir hesapla ilişkili bulunduğu gerekçesiyle banlanabili...

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bir sorun olmaz dostum istediğin cafeden hesabına bakabilirsin google kurallarında aynı bilgisayardan bakacasın diye bişe göremiyorum ben girdiğin bilgisayarında hdd nosu yok cpu nosu almaz temizliğini iyi yap o bilgisayarda deeprez diye bişe vardı o varmı yokmu kontrol et oda olmazsa knopix diye cd de çalışan bir işletim sistemi var linux onu tak bilgisayarına hddlerini sök istersen yani hdd nosu alıuyor yaa google hani bazı arkadaşlar diyor forumda sor onlar çok iyi biliyor bakalım knopixi takınca cd sürcünün hangi nosunu alacak.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Girdiğim kafelerin çoğuna google kafe damgası yapıştırmış zaten :) yani Adsense ler Gözükmüyo.. Yani Google SEN KAFESİN Zararsızsın Olayına Girmiş... O nedenle rahat rahat bakabiliyorum :)

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bir sorun olmaz ancak sadece yeni hesabının vergi bilgilerini evdeki bilgisayarından yollama

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5