İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense EFT $ ödeme yapmıyormu?

R

RevenuE

Misafir
sadece YTL ödemesimi alabiliyoruz EFT ile ? $ ödemesi yapmıyorlarmı?

R

RevenuE

Misafir
ne işe yaradıki o zaman EFT :(
$ çeki oldugu zaman çek 1 ay bekleme süresinde 30-40 bin lira artıyor zaten kara geciyoruz , ytl e çevircek göndericek ohoo

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide şöyle bişi var google'ın kuru biraz düşük sanırım genele göre.Öle bi olumsz yanıda var ama anında paranın hesaba geçmeside büyük bi avantaj.Sen istersen ödemeyi çek olarak almaya devam et.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar eft geçtiği her ülkenin yerel para birimini kullanır.. cek secersen istediğin para birimini secersin.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT ödemesi alan biri olarak anlatayım.

Dolar hesabınızıda kaydetseniz ödemeyi YTL ye çevrilip YTL hesabınıza yatırıyorlar.

Döviz kuruda o günkü merkez bankası kurundan hesaplanıyor.

Yani ne bir komisyon ödüyorsunuz, ne de kur farkından dolayı para kaybediyorsunuz. En ufak bir ek masraf ödemeden paranız rahatca hesabınıza yatıyor.

2. ödememi bekliyorum bu ay.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RevenuE' Alıntı:
ne işe yaradıki o zaman EFT :(
$ çeki oldugu zaman çek 1 ay bekleme süresinde 30-40 bin lira artıyor zaten kara geciyoruz , ytl e çevircek göndericek ohoo

ozaman sende paranı bi ay hesabında beklet googlede aynı şey. :D

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya simdi ben dolar hesabımı yazdım eft kısmına nasıl olcak iptalde edemiyorum ytl mi yazmak lazımdı

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT ödemesi alan biri olarak anlatayım.

Dolar hesabınızıda kaydetseniz ödemeyi YTL ye çevrilip YTL hesabınıza yatırıyorlar.

ytl hesabım yokki ama ben o acıdan soyledim

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harbiden' Alıntı:
akbank dolar hesabım var ytl hesabım yok
Ben USD hesabımı vermiştim. Google YTL hesabımı kendi kendine öğrenemez. Şöyle bir mantık olabilir.

Google ödemeyi USD hesabıma EFT ile gönderdi. Fakat banka YTL hesabıma yatırmak zorunda olduğu için (prosedür olabilir) bunu otomatikman çevirip YTL hesabıma aktardı.

Her hesap ayrı özelliktedir. Dolar hesabımı verdiğim bir şirketin YTL hesabıma ulaşabileceğini sanmıyorum. Dolayısıyla Banka kanadındaki bir durumdan dolayı YTL hesabıma gelmiş para.

Sende YTL hesabımı yoksa bu parayı ya zorunlu burada tutacaklar. Ya da sana hemen bir YTL hesap açacaklardır.

444 25 25' ten telefonla açtırabilirsin. Ya da internet bankacılığın aktifse, www.akbank.com.tr ye giriş yapıp buradan halledebilirsin sorununu. Sen her ihtimale karşı YTL hesap açtır.

Banka tarafındaki sorununu hallet. Google USD hesabına yatırabiliyor. Google tarafında bir sorunun yok yani.

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5