İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense EFT Eklenmiş Hesap Silme?

StryKer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar Adsense EFT özelliği Benim hesaptada mevcut bi kaç haftadır doğru bilgileri girmek için uğraşıyorum farklı farkklı denedim hep 1 er hafta arayla en sonunda doğru bilgiyi girdiğimi düşünüoyurm çünkü diğerlerine şimdiye kadar doğrulama parası yatmadı. Diğer eklediğim banka hesaplarını nasıl silebilirim bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum iyi çalışmalar .

ŞAFAK : 299 Allah kurtarsın beni :)

StryKer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aga vardır bi çözümü yada hesap doğrulanmayınca belli bi süre sonramı siliyo acaba ?? bilen birileri bizi bu konuda aydınlattın . Walla adsensede 5 hesap ekli oldu bea :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
onceden eklediğiniz yanlış hesapları silemiyorsunuz sadece doğruladığınız hesabı kullanmaya devam edebiliyorsonuz.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adsense Ekibine Mail At Sevabına Kaldırıyolar.. Benim Yanlış Hesabım Vardı Ve Doğrulama ücreti Alamıyodum. Doğrusunu Ekledim Mail Attım. Kaldırdılar Hepsini..

StryKer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense Ekibine Mail At Sevabına Kaldırıyolar.. Benim Yanlış Hesabım Vardı Ve Doğrulama ücreti Alamıyodum. Doğrusunu Ekledim Mail Attım. Kaldırdılar Hepsini..

Verdiğin bilgi için çok saol kardeşim. Peki gönderdiğin mail inglizcemi yoksa türkçemiydi Tr yada inglizce nasıl bi mail göndereyim şurayua yazarsan eyi olur mail adresiyle birlikte . Google la daha önce hiç muhatap olmadımda sen bilirsin dostum . cevabını bekliyorm. Askerde olduğum için pek uğraşamıyorum 200 dolar alıp host borcumu ödeyecem onuda kaç gündür alamıyom anasını satiym yaaa :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
mail atıldığı zaman gerçekten kaldırıyorlar ben bu yöntem ile 5 hesap kaldırttım. [email protected] buna atınız.

StryKer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum google a gönderdiğin metni özel mesaj ile bana gönderirmisin yada buraya yaz fark etmez. bekliyorum.. Tşkler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5