İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense EFT'de Dolar Hesabı uygulaması

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben Yapı Kredi ile çalışıyorum ve hem YTL Hesabım, hem de Dolar hesabım var. EFT olarak YTL değil de Dolar hesabı veren ve alan var mı, yoksa mutlaka YTL mi vermek gerek?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolar hesabı girenlerinde ytl hesabına gönderildiğini duydum
sanırım yerel para biriminden gönderim yapıyorlar sadece.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eger dolar hesabın verdin ise ya para adına havale şeklind ebekler yada direk tr hesabına aktırırlar ama cogunluk izme havale şeklind ebekliyor subende

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında dolar kurundan zarar etmemek için Dolar olsa iyi olurdu ama olmuyo demek ki anladığım kadar. O zaman bu durumda YTL'yi vereyim. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adamlar diyor siz orada eft oldugu için kendi para biriminden yatırcaz diyor döviz trasferinde 10-20$ kadar eft masrafı kesiliyor cünkü..

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
adamlar diyor siz orada eft oldugu için kendi para biriminden yatırcaz diyor döviz trasferinde 10-20$ kadar eft masrafı kesiliyor cünkü..
Peki YTL olarak verince ne kadar bir kesinti oluyor, masraf almıyorlar mı acaba ben de onu soracaktım. Direk hesaptaki para aynen YTL olarak mı yatıyor gerçekten kesintisiz

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
evet kesintisiz yatar paran kuruşu kuruşuna
Çok teşekkür ederim Permission. ;) Daha bu EFT çok yeni bi uygulama olduğu için anca yeni yeni öğreniyoruz hepimiz. Bu arada gerçekten Google'u da tebrik etmek gerek, çekle mekle uğraşmadan, posta sorunlarıyla gecikmesiyle uğraşmadan direk hesabımızda bulucaz kesintisizce. Walla çok sevindim buna.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5