İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense extra click isteyen

B

besiktaslim

Misafir
Aslında başka bişey vardı burda ama hangi sitede hangi reklam rendi daha iyi gider onu tartışıyor gibi yapıyoruz ;)

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla siteni inceledim inanki reklamı zor gördüm ben görmek için bakıp göremediysem sıradan biri nasıl görsün orada açık yeşil veya parlak kırmızı kullan ve biraz üste koy ancak öyle tıklama olue veya sağ veya sol taraftan birine 160x600 den yerleştir bir tane benim son 2 gündür 2500 ün üzerinde gösterim ama tıklamalr çok yüksek bence parlak birşeyler kullan para kazanmak istiyorsan

H

hibrahim

Misafir
evet reklamları birz çoğalt artı aklındakileri de dök buraya belki katılan olur:)

B

Bedavalar-Net

Misafir
Besiktaslim siten cok güzel ama arkadaslarin dedigi gibi reklam cok asagida olmus ilgi cekmiyor,benim görüsüm o üstteki banneri kaldirman oraya google reklamlarini alman daha iyi olur.http://www.ceplik.com/sonlogom.jpg -->bu banneri kaldir bence#

selamlar

B

besiktaslim

Misafir
pazartesi yeniliyorum tekrar sol alan ana sayfa haricinde full adsense reklamı olucak
ozaman reklamlar daha iyi gözükecek forumada eklicem bakalım ozaman artar belki

siteye girenler 1-2 tık ataydınız bari :) :)

aklımdakide aslında [[[ ÖNERİMİ SİLİYORUM | SORY ]]] :)

bu yazıyı bu akşam editlicem ona göre :) katılan olurmu ??

M

malatyasporlu

Misafir
Ara Yazı :ceplik.com avrupasms.de arama.ccye kaydedildi... :)

B

besiktaslim

Misafir
siteyi beğendiğinize sevindim bu arada :) webmaster arkadaşların beğenmesi hakkaten önemli bişey
sonuçta hepimiz aynı kategoride farklı alanlara yönelik işler hazırlıyoruz

A

amatorSitesahibi

Misafir
googlein da bunu yiyecegini dusunuyorsunuz.
adamlarin istatistikleri inceleyen bir yapay zeka modulu olmayacak, varsa da senin sitene girdiginde aa bak bu site besiktaslimin sitesi, harika bir site , ondan baska yerdekinin 10 kati tiklaniyor dicek, google da sana parani gonderecek...

yiyeceklerinde israrciysaniz, googleda why work at google isimli sayfayi ziyaret edip okumanizi tavsiye ederim.

B

besiktaslim

Misafir
amatorSitesahibi' Alıntı:
senin sitene girdiginde aa bak bu site besiktaslimin sitesi, harika bir site , ondan baska yerdekinin 10 kati tiklaniyor dicek, google da sana parani gonderecek...

hADİ YEMEZ DİYELİM BİTSİN BUDA :rolleyes:

B

besiktaslim

Misafir
siyah beyaz yaptım reklamı dikkat çekmezsede pazartesi işin gidişatına bakıcaz artık

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeşil yap bence benim sitede bak nasil duruyor mavinin üstünde kabak gibi parliyor bide reklamı yukariya alirsan daha iyi olur

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arka fonla aynı renk yapmanı tavsiye ederim. İnsanların dikkatini çekmeli tabi ama rahatsız etmemeli bence..

U

ulukislali

Misafir
Besiktasli, ben de bir bakim dedim, gercekten özel olarak aramak lazim, google'i görmek icin. Cok kalabalik sagi solu. Biraz bosaltmaya calis ve belki biraz daha büyük banner sec. Ayrica belki baska renk daha göze carpabilir. bir click aldin bu arada benden.
.......................... www.berin.de

B

besiktaslim

Misafir
ne hala gözükmüyor yani sayfann göbeğinde yaw :)
bukadarmı kötü tepeye pankart gericem sonunda :D
neyse arkadaşlar konu hakkaten başkaydı hallettim zaten pazartesi atıcam yenisini
solu komple adsense reklamı yaptım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi