İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense for Search

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar, bırsey sormak ıstıyorum.
Adsense aramayı (adsense for search), ınterturknet veya abaragambı.com dakı gıbı kullanmak, TOS a aykırı degıl mı?

Yabancı sıtelerde bu sekılde bır kullanım gormedım hıc.
Bırazdan Google'a maıl atacam bu konuyla ılgılı, atmadan once sızlere bır sorayım dedım...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitende içerik olma şartı var ama.. (siteleri incelemek için fırsatım olmadı ama search sitesi yapıp sadece arama linki koyan bi kaç site vardı onlar gibi değerlendirdim umarım yanlış diğildir..)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akrep, dedıgın gıbı arama kodunu koyman serbest ama oldugu gıbı koyman serbest, yanı benım ornek verdıgım sıtelerde kod la oynanmıs !
kodun normal halı, google logosu ıcerıyor.

neyse maıl attım, 2 gun ıcerısınde cevap donerler nasıl olsa, bende haber verırım sızlere.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet google resmi olmasi gerek adam bunu silmis haklisin,normal olarak adsense kodu olmadan koyabilir ama

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5