İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense geliri düşen varmı ?

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar son zamanlarda hiç kazanamaz oldum 7k siteden 3 dolar zar zor alıyorum :(

Son zamanlarda kazancı düşen varmı ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Aynen bendede öyle. Zaten azdı iyice azaldı.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hiç yükselmediki düşsün hit aynı tıklama aynı ama kazanç dendense düşüyor anlamadım gitti

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim kazançlar son 2 senedir sürekli düşüyor. Artık 3 ayda 1 ödeme alıyorum. Ayda 200-300 kazanırken az geliyorken şimdi ayda 100 doları tamamlayabilsem şükür edicem.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Öyle bi düştüki geldi kafamızı kırdı :D
Adsenseye ilk başladığım aylarda kendimce iyi paralar kazanıyodum. Ne zaman tavsiyeler kalktı ve adsense iyice yaygınlaştı artık para alabilmek için 4 ay bekliyorum :( Ziyaretçilerde her sitede reklamlar arasında kayboldukları için reklamlara tıklamıyolar.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
baya düştü 1 siteden aldığımı 5 site ile zor alıyorum artık. Permisionun dediği gibi hatta ziyaretçi de arttı sitedeki tıklamalar da ama ücret her gün biraz daha azalıyor hemde reklam verenlerin artmasına rağmen. Artık reklam vermeyen adam kalmadı çevremde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5