İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Gelirini Artırman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucin

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Gereksiz bilgi, hile veren bilgi, reklam konusu, geçersiz konu.

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yaziyi buraya eklemelisiniz,o siteye hit gidiyor bu halde..

reklam kokusu aliyorum:hihi:

yucin

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Kokusu alma zaten öyle ve sadece bu foruma yazmadım... Dilerseniz konuyu silebilirsiniz.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba arkadaşlar
Adsense gelirimizi 3-5 dolarlardan 20-30 dolarlara bu yazıdaki tavsiyelerimizle artırdık. Tavsiye ediyoruz.
Adsense
Saygılar...

<meta name="abstract" content="kelime"/> ve <meta name="classification" content="kelime"/> bu meta'ları ilk defa gördüm :utan: tam olarak işlevleri nedir acaba ? sitedeki yazıda
Reklamlar açık artırmaya girdiğinde bu kelimelerden faydalanıyor ve o kelimeye göre reklam çıkarılıyor.
bu bilginin resmiyeti var mıdır acaba? kaynak nedir ??

birde <meta name="dmozbot" content="index, follow"/> şu var. dmoz manuel eklenilen, bir dizin diye biliyorum.. bu meta'yı yazmamızın ne gibi bir avantajı olabilir ki??

naçizane görüşümüde belirteyim, sitenizdeki etiketleme sistemi otomatik zannedersem, birazda seo hakkında makale okumanızı tavsiye ederim.

yucin

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
iki soruda aynı, bunu google adsense video seminerinde izledim. Bunlar benim uyguladığım ve başarılı olan yöntemler, yaparsınız yapmassınız arzunuz bilir. SEO konusunda bir şey söyleyemiyorum, çünkü biz ücretini verip SEO hizmetini satın alıyoruz. Dolayısı ile ahkam kesecek bilgim yok. Bu site ve diğer birçok wp sitemizde auto tag eklentisi var. Biz zaten aks olan 2-3 tagı manuel yazıyoruz, diğerlerini eklenti ekliyor. Sonuçlardan da memnunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5