İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Gelirleri Dibe Vurdu

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense Gelirleri Dibe Vurdu ne Olacak Bu Adsensenin Hali Acaba Bir sonmu
neden Diyecekseniz Hemen Orneklerle anlatayım
2006 Kasım 5000 Tık Aldığım Para 900 usd
2006 Aralık 7500 Tık aldığım Para 650 USD
2007 Ocak 8500 Tıkla Alacağım Para 400 Usd
Tık Çoğaldıkca Aldığım Para azalıyo ne İştir Anlamadım
Fikirlerinizi Merak Ettiğim İçin bu Konuyu Açtım
Sevgiler Saygılar

S

Sevgimix

Misafir
merhaba

Kardeş benim de ocak ayından beri düşüşde bilmiyorum nerden nereye google galiba bütçenin cogunu kendine aliyor artık yada reklam verenler iyice düşürdü

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imzanda ki site ise bağlantı birim reklamını kullandıgın icin olabilir eger önceden kullanmıyorsan, onlar genelde düşük oluyor

VE7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ocaktan beri bendede düşme var baya

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Google sistemi yayana kadar yayıncıya ödediği payı yüksek tuttu sistem yayıldıktan sonra da kademeli olarak kendi payını yükseltmeye başladı, rakamlarda bir bakıma bunun göstergesi.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
adsense kullandığım zamandan beri en kötü ayımı yaşıyorum. kazançlarım çok çok düştü.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak etmeyin bu tür şeyler herzaman Su akar yolunu bulur tarzında ilerler.

Şimdi tık başına gelir düşmesi ve banların artması internette gerçekten varolmasını becerebilenler haricindekileri (ki bunlar geçici para düşünenler ek olarak gelir düşünüp bu işi çok önemsemeyenler vs dir) netten silecektir.Bu noktadan sonra az sayıda elit site kalıp bunlar hakettikleri tık başına ücreti alacaktır.
Velevki dendiği gibi google sömürüsü başladıysa rakiplerin ekmeğine yağ sürecek ve alternatif reklamcılar pastadaki paylarını büyütecektir.Bunu da milyar dolarlık bir firma iyi hesap eder.
Saygılar endişesiz günler ..:)

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfa gösterimleri 6.300 Tıklamalar 97 Kazançlar US$ 14,05 bana göre normal

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.357.233 22.227 US$ 381,24 ayrıca bu toplamın içinde ingilizce sitelerde var... ekim ve kasım aylarında aynı parayı 2000 tıka alıyordum... her geçen gün daha kötüye gidiyor, bakalım bu gidişin sonu son değil ama hayırlısı artık...

U

Unigenclik.org

Misafir
1500 tıka 20$ alsam seviniyorum siz 8500 tık 450$ az demişsiniz :) direk ban sebebi bence, malum bizim hakkımıza giriyorsunuz :)

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben suna bagliyorum.
Ocak Subat ayi esnaflar icin ve genel olarak insanlar icin vergi, sigorta, taksit toplu ödeme aylari. Türkiyede ve yurt disinda.
Insanlar bu siralar fazla gideri olunca reklami kesmis olabilirler. Reklam veren azalinca da tik basi verilen fiyat otomatik olarak düsüyor.

Genelde piyasalar ocak subatta ölüdür. Beklemek lazim. Düzelir gibime geliyor yakinda.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben suna bagliyorum.
Ocak Subat ayi esnaflar icin ve genel olarak insanlar icin vergi, sigorta, taksit toplu ödeme aylari. Türkiyede ve yurt disinda.
Insanlar bu siralar fazla gideri olunca reklami kesmis olabilirler. Reklam veren azalinca da tik basi verilen fiyat otomatik olarak düsüyor.

Genelde piyasalar ocak subatta ölüdür. Beklemek lazim. Düzelir gibime geliyor yakinda.

Kesinlikle katılıyorum ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5