İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense gelirleri neden dustu Duzelirmi dusunceleriniz ??

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu baslikta adsense gelirleri dustu ah vah diye bir cumle kullanilmismi ??

Eğer A H V A H harfleri ile oluşan ah vah kelimelerini kasdediyorsan kimse kullanmamış, evet haklısın, ancak Türkçemizde mecaz diye bir ifade var:))

E

echo

Misafir
culpable' Alıntı:
bence sen kaldir onu :} benim nazarim degdi sana gercekten senin o oyun sitesinde adsense den daha fazla tik alacak ve kat kat fazla kazandiracak baska reklamlar var onlari dene

bakalım şimdi ne olacak :) tşkler

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Yaz geldi, okullar kapandi, tatile gidiliyor, bunun nedeni olabilir mi acaba?

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu düşüşün nedeni bana sorarsanız herkesin aynı reklamlar üzerine yoğunlaşması. Bir reklamdan çok kazanıldığını gören sevgilli webmaster arkadaşlarımız hemen o kelime üzerine site açıyor ve ister istemez reklam verenler azalıyor...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet' Alıntı:
Yaz geldi, okullar kapandi, tatile gidiliyor, bunun nedeni olabilir mi acaba?
hic alakasi yok bunlarla kimse tiklamalarin azaldigindan sikayetci olmamis
tiklamalara verilen ucretlerin dususunden bahsediyor
bununla tek aciklamamasi var
reklam verenlerin yahaoo ya gecip su an gogle yayinlanan reklamlarin 4. -5 sinif(yani daha once eski reklamlar varken gosterilme sirasini bekleyen) reklamlar kalmasi

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
culpable' Alıntı:
hic alakasi yok bunlarla kimse tiklamalarin azaldigindan sikayetci olmamis
tiklamalara verilen ucretlerin dususunden bahsediyor
bununla tek aciklamamasi var
reklam verenlerin yahaoo ya gecip su an gogle yayinlanan reklamlarin 4. -5 sinif(yani daha once eski reklamlar varken gosterilme sirasini bekleyen) reklamlar kalmasi

kaynak nedir acaba ? Bu kadar kati kararlar biraz yanıltıcı olur sanırım.Türkçe içeriğin düşdüğünü sölüyor .Yabancılarda düşüş olmadığı bir kesinlik.Türk olarak yahoo ' ya reklam veren varmı yada ne kadar varki ?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
kaynak nedir acaba ? Bu kadar kati kararlar biraz yanıltıcı olur sanırım.Türkçe içeriğin düşdüğünü sölüyor .Yabancılarda düşüş olmadığı bir kesinlik.Türk olarak yahoo ' ya reklam veren varmı yada ne kadar varki ?
Turkce 1 tane sitem yok Defalarca yazmanin aanlamida yok
1 siteden ornek veriyorum
sitedeki ziyaretcilerin %60si UK USA AU CA
bookmark orani %50 ve %99 i bu ulkelerden gelen insanlarin diger ulkeler %1 i bile olusturmuyor
ben bookmark i geri donusum olarak goruyorum
sence Google mu yahoo yumu tercih ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5