İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Gelirli Mobilya Sitesi

CanK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: PM
Site için istenen fiyat:500
Sitenin aylık getirisi:40-65 $
Kategori, sitenin içeriği nedir:mobilya dekorasyon
Günlük hit sayısı, kaynak link: PM
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:evet tüm içerik
Hosting dahil midir:hayır
Banlı olduğu sponsor var mı:hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı:hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:evet wordpress
Yazılım lisans sonlanma zamanı:yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:yok
Domain:name.com da bulunuyor

Arkadaşlar site ile sürekli ilgilenip konu açmak gerekli ama onuda ben mevcut işimin mesaisi ve yeni bir projeye başlıyor olmamdan dolayı yapamıyorum yaptığım zamanda sitenin hem hiti hemde geliri artırıyor zaten.Sitede özgün yazı bulunmamaktadır tamamen kopyala yapıştır ve bazılarıda kopyala-düzenle-yapıştır şeklindedir :) sitede adsenseye özel bir tema kullanılmaktadır ayrıca r10 kapanmadan önce siteye protect arkadaşın optimize çalışması ve bir kaç gün öncede xyznin link wheel çalışması yapılmıştır geçtiğimiz günlerde haftada 1sürekli siteyi taşıdığım halde gelirde çok büyük bir düşüş olmamıştır hostingle ilgili hep problem yaşadım bi türlü rayına girmedi malesef.

Herkese adresi yollamıcam kesin alıcak arkadaşlar istekte bulunurlarsa sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5