İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Gelirli / PR1 / 250-300 Hitli Moda/Kadın Sitesi İlgisizlikten Satılık

kngbld

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: Pm ile gönderilecektir.
Site PR: 1
Sitenin yaşı: 4 ay
Hemen al: 450TL -> 350TL
Sitenin getirisi: Detaylı Açıklama Aşağıda
Sitenin içeriği: Moda/Kadın Sitesi
Günlük hit: Detaylı Açıklama Aşağıda
Site tüm içeriği birlikte mi satılık: Evet
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır/Yok
Domain kayıt yeri: daha.net
Host Dahil mi: Siteyi taşıyana kadar idare edilebilir. (1 haftaya kadar)
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılım: Wordpress (Şurada sattığım Fullsense Adsense Teması kullanılmaktadır.) Temayla birlikte verilecektir.
Ödeme: Misli, TEB

Genel Açıklamalar
Öncelikle lütfen moda/kadın sitelerini güncel/genel blog tarzı siteler ile kıyaslamayın. Güncel blog gibi sitelerle ilgilenmez iseniz bir gün 1k alırsınız, sonra 100 hitlerle devam edersiniz. Yani hitleri sabit değildir.

Site 4 aylıktır ve ilgilenemediğim için satıyorum. Sitedeki içerikler özgündür çoğunu kendim ekledim. Sitenin hiti 600-700 civarındaydı fakat dediğim gibi ilgilenemediğimden 250-300 civarında şimdi sabit olarak. Link çalışması vs. yapılarak hit 1k'ya kadar getirilebilir. Daha önce çok site sattım ve sattığım sitelerin hepsi, ben sattıktan sonra hitleri artmıştır, profilimdeki alan kişilerle iletişime geçip sorabilirsiniz.

Sitede 258 yazı, 1074 etiket, 33 yorum bulunmaktadır.

Genel Bilgiler:
5tt08.png

Hit Durumu
Dediğim gibi hitler 600-700 civarındaydı, son 20 gündür felan ilgisizlikten dolayı hitleri 250-300 civarında. Hitlerin hepsi arama motorlarından gelmektedir.

Hit Detayı:
6l6qv.jpg

Adsense/Kazanç
Sitede kendi tasarlattığım ve hayata geçirdiğim Fullsense temasını kullanıyorum.
Adsense telefonumdan girebiliyorum bir sorun çıkmasın diye, o yüzden telefondan çektim resimleri.
Geliri yaklaşık 4$'a kadar çıkmıştı, fakat dediğim gibi ilgilenemediğimden 1.5$'a kadar felan düştü. Birkaç çalışma ile çok rahat günde 5$ hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Adsense Resimleri:
5tyxb.png

5tys7.png

6653l.jpg

5ty9z.jpg

SON GELİR VE HİT DURUMU

8xrd9.jpg

8xrfd.jpg

Eğer 2-3 gün içinde satılmazsa satmayı düşünmüyorum. Uzun zamandır ilgilenemiyorum.

Her türlü bilgiyi verdim zaten, soru olacağını zannetmiyorum ama olursa pm atabilrisiniz.
PM isteyenlerin profilini inceleyeceğim, sadece fiyat-site öğrenmek için adres isteyenlere cevap veremeyebilirim.
Lütfen hemen al için komik rakamlar teklif etmeyin. Satılmazsa zaman bulunca ilgilenirim, o yüzden belirli bir fiyattan aşağı vermeyi düşünmüyorum.

Konu multitopiktir.
forum dışı msn/e-posta : kngblood @ hotmail.com adresinden ulaşabilirler.

komita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bana pm atabilirmniz son fiyatıyla beraber güncel hit ve adsense tıklanmasyla

kngbld

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5