İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense gelirli site alınacaktır

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar adsense gelirli site alacagım sitenin katagorisi farketmiyor sitenin fiyatları gelirinin 2-3 katı olsun lütfen site iyiyse fiyat artabilir adsense gelirleri günde 3 dolar civarında olsun 2-3 filan dahada yüksek olabilir farketmez ama çok düşün olmasın günde 0.1 filan gibi en azından bir 1 doları filan geçsin

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar siteler 4 katlıda olur :D konu günceldir burası normalde cab canlıydı kaç gündür bir titreşim bile yok benmi şansızım acaba

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşım Aradığın Türde Bir Site Var Ama Fiyat Konusuna Gelince Çok Ucuza kapatiyorsun Sonuçta İşin İçinde Bir Sürü Emek Var pm Yolluyorum

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat konusunu açık bırakmış sayılıyorum hocam yani siteye göre dedim orda yüskek verebilirm

haylaz7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj atamıyorum 350 TL ye aylık min,10 $ gelirli site veriyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5