İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Göstermiyor ?

L

LaneT CoCuK

Misafir
Adsense Kodları Ekli Oldugu Halde Dün Gece Görülüyordu Fakat Şimdi Girdigimde Forumda Adsense Reklamları Göstermiyor Kodlar Aynen Duruyor.. Sebebi Nedir Acaba Bilen Varmı ? Hayramı Şerremi işaret :) Reklamları Göstermiyor...

www.bizekatil.com/forum/index.php

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LaneT CoCuK' Alıntı:
Adsense Kodları Ekli Oldugu Halde Dün Gece Görülüyordu Fakat Şimdi Girdigimde Forumda Adsense Reklamları Göstermiyor Kodlar Aynen Duruyor.. Sebebi Nedir Acaba Bilen Varmı ? Hayramı Şerremi işaret :) Reklamları Göstermiyor...

reklam kodları nerdeki? ben göremedim

L

LaneT CoCuK

Misafir
ANASAYFA YARDIM ARAMA PROFİL TAKVİM Vs.. Bunların Hemen Altında Olacakdı İçerik için . Arama Kısmının Üzerinde Ben Göremiyorum.. :S

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaynak kodlarını bir kontrol edermisiniz? ben baktımda adsense kodları yok sayfanızda zaten

L

LaneT CoCuK

Misafir
Kontrol Ettim Kodlar Halen Var.. Yeniden Koydum Aynı Kodları Ekledim Ama Yine Göstermiyor.. Banlandıgımı düsündüm Bi An Ama Banlanmama Bi Sebep Yok ..

Bu Arada Reklamları Görebilen Bi Arkadaş Varmış.. Nasıl İş Bu Merak Ettim

L

LaneT CoCuK

Misafir
Ben nasıl Görüyorum Kaynak ta ki Kodları Ve Elimlede Yükledim Reklam Nasıl Yok Olur..

L

LaneT CoCuK

Misafir
Bşy Farkettim..
Kaynaktaki Kodlar ile Adsense den Aldıgım Kodlarda Bi Fark Var.. Bu Renk Kodları Farkı demi ?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede adsense kodları yok sen bi çerezleri temizleyip bi kontrol yap ayrıca buradan da kodları kaldır bence ; )

L

LaneT CoCuK

Misafir
Unutmam KAldırdım Kodlar :) Bu Sorunu nasıl Çözecem merak ediyorum

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Lanet Çocuk 2 sebepten yapabilir.

Birincisi çok çok basit bir şeydir ki sen göremiyorsundur onu.. Yani kafanı iyice boşalt sonra tekrar dene... Basamak basamak ekle. Kesin doğru yapmışımdır dediğin yeri bile kontrol et.

SMF Forum ben de kullandım. Başıma böyle bir sorun gelmedi. SMF Forum kullanıcı açısından çok kullanışlı bir forumdur. Fakat adminler için kullanışsız bir forum. Database in çok büyük olduğu zamanlarda update ederken forum dosyalarını forumun tamamen çökebilir haberin olsun. Benimki çökmüştü.

İkinci sebebe gelince... Ben şuanda Mybboard kullanıyorum. Piyasadaki vbulletin den sonra gelen en iyi forum diyebilirim. Bu forumda tamamen mantık dışı bir şekilde eklediğim kodlar bazen görünmüyor... Tek bir reklam kodu bile eklesem görünmeyebiliyor.. Ve düzelmesi için yaptığım tek şey adsense sayfama tekrar giriyorum.. Kodumu hafif değiştiriyorum renk vs.. Sonra tekrar eklediğimde anında görüntüleniyor...

Sen de böyle yap.. Kodunda ufak değişiklik yaparak tekrar ekle... Bence düzelecektir.. Eğer yine görüntülenmezse.. ve kaynak kodunda da adsense görünmüyorsa... O zaman kesinlikle sen bir yerlerde yanlış yapıyorsun demektir. Ama smf den de vazgeçmeni tavsiye ederim. İleride sorun çıkartabilir.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dns cashe

LaneT CoCuK' Alıntı:
Defalarca f5 Yaptım Halen Var. index.template.php Kontrol Ettim Sildim Onu Adsensen den Baştan Aldım kodları Koyup Ekledim Yine Olmadı ?

Eğer birileri reklamı görebiliyor diğerleri de göremiyorsa bunun sebebi kullanılan bilgisayarlar veya browserların farklılığından değil kullanılan dns lerin farklılığından kaynaklanır.

Telekom veya diğerleri bazen cash tutarlar.. belki de cashe den görüyor reklamları.. telekom cashe leri bildiğim kadarıyla 24 saatte bir temizliyor..

Bu da demek oluyor ki birkaç saat sonra ya herkes görebilir.. Ya da hiçkimse göremez reklamlarını :)

L

LaneT CoCuK

Misafir
Reset te Attım Pc ye , Explorer Cooikeleri Sildi Ama Ben Göremiyorum Kodlarla Oynadım Metin Başlıgı Rengi Felan Yine Olmadı Arkadaşlar Nedir Bu işin Sırrı ya Kafam Karıştı :)

L

LaneT CoCuK

Misafir
Google Adsense Kodları Ekli Olmasına Ragmen Göstermiyor Aylardır Gösteriyordu Hatta Dün Geceye Kadar Bu Sabah Baktım Ben Göremiyorum Acaba Sorun Bendemi Sizler Görebiliyormusunuz ? Sorun Bendeyse Sevinecem Üye Olup Bi Kontrol Ederseniz Size Zahmet Sevinirim.. Ziyaretçi Zaten Göremiyor..

Şuan Sitede Adsense Reklamları Üst Kısımda Varmı Yokmu ?

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ya bende de adsense reklamları bir görünüyor bi kayboluyor neden böyle oluyor bilen varsa acil yardım lütfen :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5