İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Hakkında Bilgisi Olanlar Yardımcı Olabilir mi?

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar Adsense Konusunda hiç bir bilgim yok. Aklıma takılan birkaç soruyu sormak istedim. Tek Adsense Hesabıyla 4-5 Tane Blogda Reklam Paylaşımı Yapabiliyor muyuz? Eğer Olmuyorsa Aynı İsim Kullanarak Farklı Siteler İçin Hesap Alabiliyor muyuz? Yardımcı Olursanız Sevinirim. İyi Forumlar..

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
istediğin kadar sitede kullanabiliyorsun tek Adsense hesabı ile.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adsense hesabını her sitende kullanabilirsin ama katı kuralları vardır bunlardan birine uymassan hesabın yanar mesela kendi reklamına deneme amaçlı olsa bile tıklayamazsın bu mesaj başvurudan sonra gönderilen mailde mevcuttur fakat tıklama başı ödemeleri güzeldir reklam boyutunu seçebilirsin.Reklamstore vb.. firmalar sana çok az öderler ve kazanç sağlayamazsın adsense üzerinden kazanç sağlayabilirsin.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Aklıma Takılan En Büyük Soruna Çözüm Sağladınız..

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ben aynı hesabı 5 blogda kullanıyorum ve bir sorun olmadı şuana kadar...

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
istediğin fazla sitede reklam yayınlarsın tek hesaptan ama fazlada yayınlama sakıncalı ban yeme riski artar 1-2 sitede kullanmakta fayda var:)

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yardım ve Destek İçin Teşekkürler O zaman Benim Bir Sorum Daha Var. Adsense Kullanırken Dikkat Etmem Gereken Yani Banlanmamak İçin Başlıca Dikkat Etmem Gereken Unsurlar Neler? Ek Olarak Çek Sisteminden EFT'ye Ne Kadar Sürede Geçilebiliyor?

Yardımlarınız İçin Tekrar Teşekkürler. İyi Forumlar , İyi İşler...

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Google reklamlarında çok iyi kazanc sağlayabilirsiniz.Her reklamın tık değeri reklam verene bağlı olarak değişiklik gösterir.Banlanmaman için en önemlisi marez illegal sitelerde reklam yayınlamaman gerekir.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Teşekkürler. Sağlık , Yemek Tarifi veya Kişisel Bloglarda Telif Haklarına Aykırı Bi Kullanım Olmadığı Sürece Sorun Çıkmaz Diyorsunuz. Yani Legal Site Olduğu Sürece Sıkıntı Yok..

beyazitliprens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğin kadar sitede yayınlayabilirsin ama bu genelde banlanma ile sonuçlanır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5