İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense Hakkında Bir Soru ?

L

LaneT CoCuK

Misafir
Bir kaç Ay Önce AdSense 'den Banlandım.. Simdi Yeniden Kayıt Olabilmem İçin Yeni Bir Domain mi Şart ? Yoksa Hosttamı Degişcek.. Fakat Aynı Firmada Aynı Hostu kullanan yüzlerce Site Var.. Demek İstedigim Yeni Domain Yeterli mi ? Bilen Varsa Bilgilendirirse Sevinirim..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni domain yeterli, hostla alakası yok. ayrıca aynı isimle de başvurmaman lazım.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ploop' Alıntı:
yeni domain yeterli, hostla alakası yok. ayrıca aynı isimle de başvurmaman lazım.

Aynı isimle başvursanızda sorun olmuyor ben başvurdum kabul edildim
bilginize

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KaRaKTeRiM' Alıntı:
Aynı isimle başvursanızda sorun olmuyor ben başvurdum kabul edildim
bilginize
kabul edilirsin, ödeme alacağın zaman banlanırsın. ya da bir kaç ay geçer banlanırsın. riske ne gerek var, ismi değiştiriver işte.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ploop' Alıntı:
kabul edilirsin, ödeme alacağın zaman banlanırsın. ya da bir kaç ay geçer banlanırsın. riske ne gerek var, ismi değiştiriver işte.

Bakalım artık nasip, sence tek tek siteleri inceliyolarmıdır isimleri domainleri vs.. yani aynı kişiyemi ait digerekten

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KaRaKTeRiM' Alıntı:
Bakalım artık nasip, sence tek tek siteleri inceliyolarmıdır isimleri domainleri vs.. yani aynı kişiyemi ait digerekten
google bence mantığı gereği tek tek incelemez. örneğin, sitelere manuel müdahaleyi çok ender görüyoruz. sanırım belirli algoritmalar, bilgiler ışığında sistem geliştirmiştir. arada da tek tük manuel incelemeler oluyordur diye tahmin ediyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
belirli bi parayı geçtikten sonra manual olarak incelemeye başlıyolar.Normalde botları inceliyo.

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende banlanmistim ve baska bir domainden kayit oldum ve ayni ismimle sorun olmuyor kabul ediliyorsun ama bilmiyorum daha sonra inceleyip banlaniyormusun..

sitenin kime ait oldugunu arastirma gibi
ama bence bunu yapmalari cok zor milyonlarca site var...

ancak goze batacak birsey yapmazsan...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi