İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hakkında bir soru

snoopy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar daha önce adsense ile banlanmış bir hesabım var o hesabımı sadece maillerime bakmak için kullanıyorum banlanan adsense hesabımın içerisinde olan sitem haricinde bir sitem daha var şimdi onun için aynı bilgisayar üzerinden farklı bir hesap açıp başvuru yaptım banlandığım süre zarfı içerisinde bilgisayarımı formatladığım için pc adı farklı banlanan hesaptaki maillerimi ve yeni hesabımı kontrol etsem google'ın yeni hesabımı banlama ihtimali olur mu sizce ?

biraz karışık bir konu oldu cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş öyle bi soru sormuşsun ki bişi anladımsa harab olayım

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence bişey olmaz, o kadar da değil artık diyorum :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
belli olmaz google eksik bilgileri başka yere yazdıklarınla tamamladığını biliyorum , Büyük bi ihtimallede eski hesapla bi ilişki kurar

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Son aldığım duyumlara göre google bilgisayarınızı aldığınız firmanın fatura bilgilerine dayanarak sizin kimlik bilgilerinize ulaşıp, daha sonra alacağınız ürünlerinde fişlemesini yaparak yeni bir bilgisayar alsanız bile banlanabilme ihtimaliniz varmış.
İleriki yıllar için geliştirilen bir proje ise internet üzerinden insan kokusuna duyarlı bir sistem sayesinde adsenseden banlanan kişilerin bir daha kabul edilmemesi için bir araştırma içindelermiş, buna karşı olarakta adsmell adında bir parfüm üretilip googlenin insanları tanıması önlenecekmiş. Öyleymiş yani :p

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu konu hakkında o kadar çok yorum yapıldıki artık iş googlenin mac adreslerini alıp almadığına kadar gelmişti

paranoya oldu ya bu google adsense işi :D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son aldığım duyumlara göre google bilgisayarınızı aldığınız firmanın fatura bilgilerine dayanarak sizin kimlik bilgilerinize ulaşıp, daha sonra alacağınız ürünlerinde fişlemesini yaparak yeni bir bilgisayar alsanız bile banlanabilme ihtimaliniz varmış.
İleriki yıllar için geliştirilen bir proje ise internet üzerinden insan kokusuna duyarlı bir sistem sayesinde adsenseden banlanan kişilerin bir daha kabul edilmemesi için bir araştırma içindelermiş, buna karşı olarakta adsmell adında bir parfüm üretilip googlenin insanları tanıması önlenecekmiş. Öyleymiş yani :p

gece gece :)
google paranoya yaptı herkesi hakket herşeyi didik didik ediyoruz para kıymetli naparsın :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Size kazanç için sunulmuş bir programı adam gibi kullanırsanız, banlandığım bilgisayarcıdan aldığım diğer mouse'a dokundum, acaba yeniden banlanır mıyım gibi paranoyalara gerek kalmaz. Yaptığınız her ne kural dışı hareket varsa, değişmeyeceği için bilgisayarınızı mac,ip vs bulamasa bile yine de banlayacaktır. Baymadı mı bu 100. bu tarz mesaj.

snoopy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size kazanç için sunulmuş bir programı adam gibi kullanırsanız, banlandığım bilgisayarcıdan aldığım diğer mouse'a dokundum, acaba yeniden banlanır mıyım gibi paranoyalara gerek kalmaz. Yaptığınız her ne kural dışı hareket varsa, değişmeyeceği için bilgisayarınızı mac,ip vs bulamasa bile yine de banlayacaktır. Baymadı mı bu 100. bu tarz mesaj.

zamanında yapılmış olan acemice bir davranış yüzünden banlanmıştım bir daha böyle bir hata yapmayacağım için bu konuyu açtım fakat her ne olursa olsun istersen sitenin admini ol insanları azarlamanı gerektirmez üstelik burası bir webmaster forumu herkes kendi çapında eşit seviyede.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
zamanında yapılmış olan acemice bir davranış yüzünden banlanmıştım bir daha böyle bir hata yapmayacağım için bu konuyu açtım fakat her ne olursa olsun istersen sitenin admini ol insanları azarlamanı gerektirmez üstelik burası bir webmaster forumu herkes kendi çapında eşit seviyede.

üstüne alınman kötü olmuş çünkü angelo bence çok doru birşey söyledi ( + azarlarmış gibide söylememiş)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kaba taslak bir hesapla senden 27 kat uzun süredir bu forumun mensubu olarak burasının bir webmaster forumu olduğunu doğal olarak biliyorum. Ama bu da yeni çıktı burası webmaster forumu ise herşeyi konuşabilmeye özgür görüyor insanlar kendilerini. 100 tane konu açıldı, burada kimse sorduğun soruya garanti cevap veremeyeceğine göre, sorunun gereksizliğine işaret ettim.

Katılmaya çalıştığın programın kurallarını ihlal ediyorsun, bu da yanlış bir davranış. Bunun da webmasterlık ile ilgisi yok.

snoopy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardımlarınız için teşekkürler mümkünse konuyu silebilirseniz sevinirim boşuna kalabalık yapmasın :)

mysohbeci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense den banlanmak

adsense bir sitemi banlamıştı
başka bir sitemle bavurdum kabul etti banlanan sitede reklamları yayınlıyorum hiç birşey olmadı her ayda paramı alıyorum yani bence o kadar korkmaya gerek yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5