İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Hakkında Hayati Mesele

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense Hakkında Önemli Mesele

Beyler bu ikinci defadır. Adsense gelirimin anormal düşüşünden sonra kendilerine bu kadar düşüş anormal falan diye yazdım her ikisinde de birkaç gün sonra çok belirgin bir düzelme oldu.

Bunu denemenizi kesinlikle tavsiye ederim ama bir şartla.

Eğer son derece dürüst ve hilesiz reklam yayınlıyorsanız bunu yapın yoksa daha da kötü sonuçlar elde edebilirsiniz.

Şu kesin: Adsense de menüle de olmasa bir ayarlama ve müdahele sözkonusu. Reklam gelirleri çok tavan yapınca birden müthiş bir inişe geçiyor.

Ben bu ikinci defadır ki düşüşün anormal olduğunu reklamların sitede gösteriminin değişmediğini falan yazdım her ikisinde de sonuç aldım.

Bilmem belki de şans eseri bir tesadüf ama denemenin zararı ne?

G

Gencadam

Misafir
Google da eğer böyle yapıyorsa (ki pek sanmıyorum) güvenilecek bir sponsor kalmaz ortada. Bence şanstır haksever. Tepkinden korkup da böyle bir girişimde bulunacaklarına olasılık veremedim.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de attığın mail ile alakası yok haksever .

benim de kazançlarımda inişler çıkışlar oluyor. bir hesabımda bir bakmışım 60$ bir bakmışım 20$ ama ortalama ilk haftadan itibaren 40 civarı.

başka bir hesapta ise büyük oymalar yok. 25-30 arası değişiyor.

böyle bir ayarlamaları varsa da ben sesimi çıkarmam. hiç yoktan iyidir mantığıyla hareket ederim. adamların Türkiye`de hala iş yaptıklarına dua edip dur.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış anlaşılma var. Ben adsense in müdahelede bulunarak sahtekarlık yaptığını anlatmaya çalışmadım. Sonuçta adamlar birtakım ölçülerle herkesin hakettiği kadarını kazanmasını sağlamaya çalışıyorlar. Bu düzenlemenin bir parçası da menüel müdahele olmuş olabilir. Ancak burada bizim anormal düşüşlerde uyarmamızın etkili olması bence mümkün.

Ben tepkimden korkmalarını da kastetmedim. Sonuçta siz durumdan memnuniyetsizliğinizi bildiriyorsunuz, ani düşüşü kendilerine hatırlatıyorsunuz onlar da duruma bakıyorlar eğer gerekiyorsa bir müdahelede bulunuyorlar.

Ben mail sanırım bize ulaşın mıdır destek midir o bölümden attım.

T

tahtakale

Misafir
Walla Adsense yayıncıyı hiç tınlamıyor.O daha çok reklam verene bakıyor.
Hayati önem taşıyacak bir şey göremedim ben!?

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nerede ne yayınlanacağına kişiler değil programlar karar verir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5