İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Hakkında Sorularınızı Cevaplıyorum.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Evet Orada ipucu Var...

Temmuzda beta olarak Başlıyoruz...

Çok Değişik Eklentilerimiz Mevcut.

Örnek Olarak 2 Tanesini Söylüyorum.

1 ) ReklamVeren onayladıysa Yayıncının isteğine Göre Sistem o Kategori ile ilgili Resmi Reklamın Yanında Çıkarıyor.
2 ) Aylık 250 Ytl yi Geçen Kullanıcı için 10.000 Bedava Click hediye Ediliyor..

Yeni Kullanıcı 50 Ytl yi Geçtiği An Adresine Gelen pin kodunu Onaylaması Gerekiyor.

Ayrıca isteğe Bağlı Olarak ( ister Sayfa Taraması Yapılan Reklam Sistemi,İsterse de Sayfa Taranmadan çıkan Reklamlar(Adsense ile Aynı Anda Kullanılabilen) Göstertebiliyor )

isteğe Bağlı Olarak Hiç Ödeme Yapmadan ve Almadan sadece Sayfasındaki Reklamlarla Gönderdiği Kadar Hit Sağlanabiliyor. ( Yani Para vermeden ve Almadan Adwords ve Adsense kullanmış Olacaksınız )

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çıkarsa çıkarsa nokta.com çıkartır. başka varmı böyle para verebilecek olan?

Reklamveren Para Vermeden Aracı Reklam Firması Ödeme Yapmaz Zaten...
Bizde Gerektiği kadar Sermaye Ayırdık Bu Proje için.

Ayrıca Sürekli Gelip çayımızı İç.ebileceğiniz , Telefondan Destek Alabileceğiniz Bir Adresimiz olacak.

Yeni Ofis Alıyoruz şuan Sırf Bu projeler için.
3 Adet Telefon operatörü Alıyoruz işe...

Anlayascağınız Ciddi Emek Sarfediliyor Şu Aralar...

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10,000 CLİCK bedava verilecek. BU clickler ücretemi dönüşecek ? Yoksa reklam olarak yayımlanacakmı ? ücrete dönüşecekse tık oranları neye göre olacak ?
* PİN göndermeleriniz kaç gün içinde gelecek :)
* Banlamalarda yine google gibi geçersiz tık bahanesimi olacak :D

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
10.000 Click Hediye Promosyonu ( Gönderdiğin Kadar Hit Al Bölümünde Olan Arkadaşlar Aracılığıyla Gönderilecek )

* PIN Göndermek 1-2 iş Günü içerisinde APS ile Gerçekleşecek.
* Sistemimiz Aynı IP_hardDisc Lokasyonundan Gelen 2. Tıktan Sonrasını Saymayacağı İçin Geçersiz Tıklama Yaptın Banlıyoruz Hikayesiyle Kimseyi Zor Duruma Düşürmeyeceğiz. tüm Bu şartlar şuan Hazırlanmakta. hem Yayıncıyı hem Reklamvereni Düşünerek Türk Webmasterlerinin istekleri Doğrultusunda Hazırlıyoruz.

Şimdi ;

3 Ayrı Seçenek Var .

*** Adsense Tarzı : Reklamı Yerleştirirsiniz, Tıklandığı Kadar ücret Alırsınız.
*** Hem Reklam verir , hem Reklam Yerleştirirsiniz, Gönderdiğiniz Hit kadar Hit Alırsınız.
*** Reklam Yerleştirmez ve Vermezsiniz.Google'dan Sürekli Banlanarak Paranızı Alamazsınız ya da Türk Oranları ile 0.01 ve Hizmet Reklamlarına Muhtaç Kalırsınız...

--- Değişik Kuponlarımız ve Kolay Ödeme ve onaylama Yöntemlerimiz ile Reklam vermek de Kolay ödeme Almak da...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Dün Gece Yönetim toplantısında hazirana kadar Açıklanmayacak Diye Karar Aldık.

En iyisi Bekleyelim Haziranı Tüm Detaylar Site Adında Açıklanacak...

Ayrıca mevzu yasakpara sitede Link Değişimi ve link Kontrol Panelleri de olacak.
Adwords kuponu Alır Gibi PR yüksek Sitelerden Link Alabilecek , Yüksek PR li Sitenizde Adsense Yayımlar Gibi link Yayınlayabileceksiniz.

amecit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsenseye başvuru yapmıştım(07.04.2013) site inceleniyordu.
Bana verdiği kadları bu gün sitenin farklı bölümlerine de ekledim ve reklamlar gösterilmeye başladı. Ama hesabım hala aktif değil bana herhangibir mesaj bildiri gelmedi.
Adsense hesabıma girdiğimde sitenin hala incelenmekte olduğu yazıyo.
Tecrübeli arkadaşlar bi bakabilirler mi acaba ?
Acemiyim bu konuda
sitem : www.fendershanem.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5