İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense harikasın

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
340 tekil ziyaretçi aldığım forumumdan 994 sayfa gösterimi alıyorum ve adsensenin daha 1 nisana çok varken şakası.

adsense.jpg

3 tıklanmayı bile zor alırken bu kadar çok vermesi beni cidden çok sevindirdi.

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yani simdi senin halini gorunce insanin sukredesi geliyor Resmen kafa buluyolar baska birsey degil..

Bir Almana umzung ( ev esyalari tasimacilik ) sitesi yaptim reklam koyarmisin dedi.. adam aylik 250 frangdan asagi reklam geliri almiyor biz sinek avliyoruz :eek:ha:

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
624
6
0,96%
0,06 $
0,58 $
0,36 $

benimde dün 624 sayfa gösterimine 6 tık olmuş, tahmini toplam kazanç 0.36 $ :D
Allah bereket versin ne diyelim :D

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani simdi senin halini gorunce insanin sukredesi geliyor Resmen kafa buluyolar baska birsey degil..

Bir Almana umzung ( ev esyalari tasimacilik ) sitesi yaptim reklam koyarmisin dedi.. adam aylik 250 frangdan asagi reklam geliri almiyor biz sinek avliyoruz :eek:ha:

Bizimde sağlam projeler bulmamız lazım, bir fikir fırtınası lazım aslında.

624
6
0,96%
0,06 $
0,58 $
0,36 $

benimde dün 624 sayfa gösterimine 6 tık olmuş, tahmini toplam kazanç 0.36 $ :D
Allah bereket versin ne diyelim :D

sen gene iyisin bir sakız alırsın ya ben :) neyse söylemiyorum.

T

themaniac

Misafir
benim bir arkadaşımın sitesi var sınav zamanı gelince yani bu vakitlerde günde 40-50dolar arası kazanıyor normal zamanlarda ayda 100dolar oluyor. Hatta bugun satmayı düşünğyorum dedi. Düşünen varsa sinavbilgisi.com a gidip email atsın. Ama ben 500tl dedim güldü :) bende olsam bende gülerdim 1000tl ye bile vermedi. ona göre getirisi var çünkü.

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kaldir Sende ozaman yapma adense reklamini allah allah :)

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 10 - 12 tıklamada 1 dolar :şekil:
siten ne üzerine bana özelden gönderebilir misin ?
benim bir arkadaşımın sitesi var sınav zamanı gelince yani bu vakitlerde günde 40-50dolar arası kazanıyor normal zamanlarda ayda 100dolar oluyor. Hatta bugun satmayı düşünğyorum dedi. Düşünen varsa sinavbilgisi.com a gidip email atsın. Ama ben 500tl dedim güldü :) bende olsam bende gülerdim 1000tl ye bile vermedi. ona göre getirisi var çünkü.
nerede kardeş bizde öyle güzel getirili site hale ne tür bir site açsam diye düşünüyorum.İnternette ne oluyor bitiyor takip ediyorum :p
Kaldir Sende ozaman yapma adense reklamini allah allah :)
bunu demekte geç kaldın 25$ oldu bırak diyorsun :)

jackerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede arasıra 1 tıka 0,14 verirken bi bakıyorsun bazende 0,01 veriyor .D

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
AZ once posta kutusuna bakdim. adense pini gelmis ben istemeden gelmis cok ilginc isvicrede yasiyorum gelen posta turkce duygulandim :D

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede arasıra 1 tıka 0,14 verirken bi bakıyorsun bazende 0,01 veriyor .D
bendede oluyor o, eminim herkeste de oluyordur :)

Kardeşler daha çok istiyorsanız ekibe katlın tık sayınız artsın [email protected] bana ulaşın
ne ekibiymiş bu ?

AZ once posta kutusuna bakdim. adense pini gelmis ben istemeden gelmis cok ilginc isvicrede yasiyorum gelen posta turkce duygulandim :D
ben google adsense'ye kayıt olduğumda bana böyle birşeyin geleceğini bilmiyordum, dışarı çıkarken kapının önünde görünce şaşırmıştım :)

SoloStaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense o kadar harika ki hiç bir geçersiz tık vs hile hiç birşey olmamasına rağmen tehlike yaratıyorsunuz diyerek hesabımı banladı bugün.
:(

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

Bizimde sağlam projeler bulmamız lazım, bir fikir fırtınası lazım aslında.

sen gene iyisin bir sakız alırsın ya ben :) neyse söylemiyorum.

Bir yerde buldugum bir konuyu paylasicam biraz sabir arkadaslar.

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense o kadar harika ki hiç bir geçersiz tık vs hile hiç birşey olmamasına rağmen tehlike yaratıyorsunuz diyerek hesabımı banladı bugün.
:(
baktın çok kazanıyorsun tehlike gözüyle baktılar demek ki sana

Bir yerde buldugum bir konuyu paylasicam biraz sabir arkadaslar.
nasıl bir konuymuş bu ?

30 tıka 1$ bile veremiyor...
bir günde 30 tık aldığımı hatırlamıyorum, ama sanada yazık o kadar uğraş adam sana 3 kuruş vermesin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5