İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hesabı hakkında

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,Yaklaşık 2 hafta önce Adsense hesabı açtım,Ama sürekli ödemeniz bekletiliyor gibi bir uyarı var. EFT bilgilerimi kaydettim + ABD vatandaşı olmadığım gibi bir form doldurdum. Hesabıma bir miktar ödeme yapılcağından bahsediyor,ama herhangi bir haraket olmadı. Konu hakkında beni bilgilendirebilecek bir arkadaş varsa şimdiden tşk ederim.
saygılar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50$'ı geçtikten bir süre sonra PIN kodu gönderilecek hesabına.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,Yaklaşık 2 hafta önce Adsense hesabı açtım,Ama sürekli ödemeniz bekletiliyor gibi bir uyarı var. EFT bilgilerimi kaydettim + ABD vatandaşı olmadığım gibi bir form doldurdum. Hesabıma bir miktar ödeme yapılcağından bahsediyor,ama herhangi bir haraket olmadı. Konu hakkında beni bilgilendirebilecek bir arkadaş varsa şimdiden tşk ederim.
saygılar.

<konu dışı>
Bu aralar adsense kaç günde onay veriyor?
</konu dışı>

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eft bilgilerinizi doğru girdiyseniz 2-7 gün içerisinde hesabınıza bir miktar para yatırıyorlar hesabınızdan bu miktarı onaylamanız gerekiyor. sonrasında 50$ geçince adresinize pin kodu 100 $ geçincede ödeme alıyorsunuz.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7 gün geçmesine rağmen bu miktar gelmedi,bende ondan bahsediyorum + Bu miktar gelsede bu miktarın girişini yapabilceğim bir yerde bulamadım adsensede :(

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7 gün geçmesine rağmen bu miktar gelmedi,bende ondan bahsediyorum + Bu miktar gelsede bu miktarın girişini yapabilceğim bir yerde bulamadım adsensede :(

hesabım / ödeme ayrıntıları / düzenle
dediğinde banka hesabının yanında şimdi Doğrula yazar
oraya gireceksin

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabım / ödeme ayrıntıları / düzenle
dediğinde banka hesabının yanında şimdi Doğrula yazar
oraya gireceksin

dediğin yere girince banka hesabı girmem için yada çek şeklini seçmem için ödeme türünü girin diyor ;
Ödeme Türünü Seçin
Bu ayarlara ayın 15'inden sonra yapılan değişiklikler ya bu yada bir sonraki ödeme döneminde uygulamaya konulur.

Yeni bir banka hesabı ekle diyorum bu seferde,Çift banka bilgisi,bu hesabı zaten gönderdiniz diye uyarı veriyor.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tecrübeli ark. lar konu hakkında bilgsi olan yokmu.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğin yere girince banka hesabı girmem için yada çek şeklini seçmem için ödeme türünü girin diyor ;
Ödeme Türünü Seçin
Bu ayarlara ayın 15'inden sonra yapılan değişiklikler ya bu yada bir sonraki ödeme döneminde uygulamaya konulur.

Yeni bir banka hesabı ekle diyorum bu seferde,Çift banka bilgisi,bu hesabı zaten gönderdiniz diye uyarı veriyor.

o hesaba 10 gün içinde 1 ytl civarı bir ödeme yapacaklar
ödemeyi aldığında o miktarı girip hesabı doğrulayacaksın.

kazancın 50 $ ı geçince adresine pin gönderilecek 15 gün civarında geliyor pin
sonra onuda gireceksin artık ödemelerin beklemeyecek.

ok?

D

d-l-n

Misafir
Arama

saygılar.

Arkadasim biraz hazıra konmak yerine önce forum u biraz araştır.Gerçekten bulamazsan konu aç lütfen. Google adsense hakkın bütün bilgiler hazır makele ve soru-cevap olarak var zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5