İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hesabım nasıl kapanır.

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Adsense hesabımda bi site var ama bi iş yaptıgı yok, gerçi bende o site için bişi yapmadım herneyse ben bu hesabı kapatıp başka siteyi eklemek istiyom yeni hesapla nasıl yaparım kanal açma vs.. istemiyorum o web adresini benle alakasını kesmek istiyom..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o hesapla kaydolmuşsan, onun tam olarak bi ilişiğini kesemezsin, hem herhangi bir sitede reklam yayınlaman için kimseden izin alman, kanal açman vs gerekmiyor, tabii kurallara uygun sitelerden bahsediyorum. ama sen hangi sitenden ne kadar gelir geliyor diye öğrenmek istersen yani raporlarda xxx.com şu kadar dolar, yyy.com bu kadar dolar diye görmek istiyorsan o zaman kanal yaratırsın.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kapatmak için mail attım bana reklam kodunu çıkarmanız yeterlidir dediler
ama yine de kapatmak isterseniz bu mesaja yanıt verin dediler. Yanıt vereli 15 gün oldu ama adsense den ses çıkmadı hesapta açık

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
1 ay bir süresi var sanıyorum. hesap - kod kullanılmadığı zaman bu süre zarfında hesabın kapatılıyor.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleye mail atarsan hesabı kapatırlar ben öyle hesabımı kapattırmıstım.

K

KingTR

Misafir
@pigeon benim bir hesabım vardı 8 aydır kullanmıyorum halen açık :)

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
söle yaptım ben
kaydoldugum domaini yeni açtıgım siteye yonlendirdim yenı açtıgım siteyede reklamları koydum diğer domain ben suresini uzatmasam nolur yani domain düşse?
İlk o domainle başvurum oldu googleye ve o domain incelendikten sonra hesabım açılmıştı..

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuyla ilgili benim de bir sorum var. google hicbir zaman kapatmiyor sadece gecersiz tiklama dedigi sitelerden kodu cikarmanizi mi istiyor?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orcunyucel' Alıntı:
bu konuyla ilgili benim de bir sorum var. google hicbir zaman kapatmiyor sadece gecersiz tiklama dedigi sitelerden kodu cikarmanizi mi istiyor?
Bu sebeple atarsa hesabınız kapatılmış oluyor zaten.

Siteye özel ban yaparlarsa da kodu kaldırmanızı istemesine gerek yok, reklam çıkmayacağı için sorun olmuyor.

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bundan sonra hic affetmiyor mu? :)
bu kadar cok banlanan arkkadas ne yapiyor?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5