İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Hesabım

aktechno

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan 1 yıl önce hesabım geçersiz tıklama nedeniyle iptal edilmiş.

Sitemiz pr3 günlük 7000+ hite sahip . Arama motorlarında da geniş bir yere sahip .

Tekrar Tekrar başvurularım sonucunda

Hesap Etkin Değil
Bu login için bir AdSense hesabı mevcut değil. Başvurunuz henüz inceleme aşamasında. Başvuru tarihinizden sonraki bir hafta içinde başvurunuzu inceleyeceğiz ve size bir e-posta göndereceğiz. AdSense’e katılmaya hak kazandığınızda hesabınıza giriş yapabilecek ve programı kullanmaya başlayabileceksiniz.

olumlu olumsuz bir mail elmedi . Hesaba giriş yapmaya çalıştıgımda bu şekilde kalıyor aylarca ...

bu 14 . başvurumuz gene aynı şekilde . Ne yapmam gerekiyor ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adsensede ehsap onaylamaları 2 saatte sürebilir 5 ayda.14 kere başvurmuşsunda bütün başvurular kabul edilse nolacak yine banlanacaksın hem banlanmış birisi tekrar hesap açamaz..

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARtık heasp almak o kadar kolay değil. 4 aydır hesap bekleyenleri biliyorum. O yüzden elimizdekinin kıymetini bilmek gerek..

Umarım hesabını geri alabilrsiin arkadaşım. Sabır göster derim çünkü bu aralar Adsense ekibi yeni başvurularla hiç ilgilenmiyor galiba.

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu 14 . başvurumuz gene aynı şekilde . Ne yapmam gerekiyor ?
Banlanmış bir hesabın tekrar açılmasını bekleme..
Başka bir siten adına başvur. Başvurunda banlanmış hesapla ilgili hiçbir bilgin aynı olmamalı..
ARtık heasp almak o kadar kolay değil. 4 aydır hesap bekleyenleri biliyorum. O yüzden elimizdekinin kıymetini bilmek gerek..

Umarım hesabını geri alabilrsiin arkadaşım. Sabır göster derim çünkü bu aralar Adsense ekibi yeni başvurularla hiç ilgilenmiyor galiba.
Artık Seçici olması güzel bence..

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında bazı çelişkili olaylar var. Çevremde bu işten para kazanmasını istediğim amatör kişilerin yaptığı başvuruların 2 - 6 saat içerisinde onaylandığı biliyorum son 1 ay içerisinde hemde baya fazla bir sayı diyebilirim. 7 - 8 kişi var bu şekilde 1 gün içerisinde başvuru yapıp onay alan. Ama google ney, göz önünde bulunduruyor anlayabilmiş değilim...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

bu kadar net konuşma artık hesab acımında sadece site içeriği sadece ads için acılmış çöp site olmaması yeterli belli başlı içeirk varsa bu onay ben biliyorum 2 saatte onay alındı.

+

Banlanan hesap acılması zor yanai ad soyad mimleniyor ama site degil. ad, soyad, adres, bilgileri farklı biri adına başvurdugun taktirde üyeliğin onaylanacaktır ve banlandıgın sitede reklamları yayınlamaya devam edeceksin daha sonra banlanma olayı istemiyorsan panele o pc den giriş yapmıcaksınız.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
1. hesabımda 3-4 günde, 2. hesabımda 1 saatte onay aldım. (Aynı makineden giriş yapmıyorum hatta ikincisine hiç girmiyorum.)

eğer banlandıysan kendi adına açma hesabı, ve banlanan sitenlede başvurmasan iyi olur.

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anki adsense hesabım 3-4 ay sonra onay aldı.hatta umudu kesmiştim.o derece yani :) .

aktechno

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi baskasının adıyla giriş yapsam . daha sonra değiştirebilir miyim veya ödemeleri baskası adına alabilir miyim

bykaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi baskasının adıyla giriş yapsam . daha sonra değiştirebilir miyim veya ödemeleri baskası adına alabilir miyim

değiştirebilirsin ancak ödeme alacağın zaman banlanan sitenin bilgileriyle aynıysa ozaman yine banlanırsın..

başka bir sitenin adına başvurup onaylat. daha sonra o kodları banlanan sitende kullan diyeceğim ancak bu yasakmı bilgim yok.. bu konuda bilen arkadaş yorumunu yaparsa ona göre hareket edersin.. benim 1 hesabım var 3 sitemde kullanıyorum kodları :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5