İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hesabını sürekli kontrol etmek.

volkantipi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar acaba günde 3-4 kez adsense hesabını kontrol etmek problem yaratırmı?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Hiçbir problem olmaz, bu işi yapan programlar, tool lar.. dahi var.

volkantipi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladım, adsenselog var mesela onun gibimi herkes ürküyo kullanmak aman bişe olmasın diye :) bende öleyim. Ama bir problem olmaz diyosun. Önereceğin program varmı?

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende sorun olacagını sanmıyorum.Bazen sitler fıttırdıgında 10 kez baktıgım zamanlar bile olmuştur :) Yani hesabıma ne kadar girecegime de bir şey derse artık kapatalım dükkanı gidelim.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim kullandığım porogram 5 farklı ads hesabına 7 dk 'da bir bakıp report çekiyo :)

hiç birşey olmaz yani.

mstgngr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki birden fazla hesaba giriş yapsak bir şey olurmu?girişler kontrol ediliyormu?

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede bu kadar abartmaya gerek yok, hesap bizim hesap ister 10 kere ister 1000 kere kontrol ederim kime ne!!!..

Hiç bir sıkıntı yaşamazsın kontrol etme sıklığı konusunda emin ol

Bilginize,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5