İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Hesabının Başkası Tarafından Silinmesi

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi burda bunu nasıl yapacağınızı yazmayacağım.Geçende google'a mail atmıştım
hani "çok içerliyorum bi üyem geldi korkuttu beni paso tıklarım senin üyeliğini sildiririm diye korkuttu beni" içerikli bi mail atmıştım :)
tabi niyetim google'ın algoritması hakkında bişeyler öğrenebilmekti.Yani beni öyle tehtid eden bi üyem yok.Ne kadar şey bilirsem o kadar iyi hile yaparım auhauhua :)
bu mailin üzerine de türkiye adsense yetkililerinin algoritma hakkında hiçbirşey bilmediğini anladım.Buyrun sizi emel hanımla başbaşa bırakayım.

Merhaba N***,

E-postanız için teşekkür ederiz.

Geçersiz tıklama ile alakalı olan endişenizi anlıyorum. AdSense programına karşı suistimali engellemek için, Google hem otomatik sistemlerden hem de uzmanların reklamlara yapılan tıklamaların sürekli kontrollarından faydalanır. Google'in teknolojisi tıklamaları analiz edip geçersiz tıklamalara uyum sağlayın bir modele uyup uymadığını, ve bu şekilde reklamverenlerin ücretlerini ve yayıncıların kazançlarını yükselttiğini, tespit eder.

Şart ve Kurallarımıza ve program kurallarımıza uyum sağlayacı bir şekilde kalıp geçersiz tıklama yaratmamak için, lütfen aşağıdaki linkleri yeniden ziyaret edin:

https://www.google.com/adsense/terms
https://www.google.com/adsense/policies

Her an tabiiki sayfanızdaki trafiği kontrol edip bizi şüphelendiğiniz davranışlardan haberdar etmenizi tavsiye ederiz. Bize sağlamış olacağınız bilgiler herhangi sorunları çözmemize yardımcı olabilir. Fakat Şart ve Kurallarımızda bildirdiğimiz gibi, Google herhangi geçersiz tıklama tespit ederse, bu tıklamalar ile ilgili bilgiyi gizli tutmaktadır. Daha ayrıntılı bilgiler için lütfen aşağıdaki Google arama terimlerini inceleyin:

webmaster kaynakları
website takip ve kaydetme
site trafiği analizi

Sorularınız varsa, lütfen AdSense Destek sayfasını ziyaret edin (https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Saygılar,

Emel
Google AdSense Ekibi

bizi haberdar et diyo ama hikaye.

A

aborjin

Misafir
Benim canım hesabım pek bi şerefli muhterem'in tıklama manyağı yapması yüzünden google bannerlarımı gitti ya! Ben yaşadım yani bunu. Karaktersiz, fesat, kalleş olduğunu düşündüğünüz kişilere asla kazancınızı zevzek zevzek anlatmayın. Kanka deyip, gıdıklıyorlar adamı. İnternet pis bir alem... Benden uyarması.:(

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mokoko' Alıntı:
...tabi niyetim google'ın algoritması hakkında bişeyler öğrenebilmekti...
...Ne kadar şey bilirsem o kadar iyi hile yaparım auhauhua :)...

Bu zihniyetle iş görenler burasını ağlama duvarına çevirdi haberin olsun.

P

php12.com

Misafir
aborjin' Alıntı:
Benim canım hesabım pek bi şerefli muhterem'in tıklama manyağı yapması yüzünden google bannerlarımı gitti ya! Ben yaşadım yani bunu. Karaktersiz, fesat, kalleş olduğunu düşündüğünüz kişilere asla kazancınızı zevzek zevzek anlatmayın. Kanka deyip, gıdıklıyorlar adamı. İnternet pis bir alem... Benden uyarması.:(

kesinlikle katılıyorum. özellikle adsense için yaptığınız siteleri ne forumlarda ne arkadaş ortamında bahsetmemek gerekiyor. dediğin gibi bir kendini bilmez-kıskanç gelip 30-35 kez tıklayıp seni banlatabiliyor. Buda google'ın bir zaafı değil aslında, işine gelmeyeni banlamak için elinde saklı tuttuğu "sözleşmeli" bir kalleşlik. İsteseler pekala aynı ip'den yapılan ikinci tıklamayı saymayarak bu soruna kalıcı şözüm getirebilirler.

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bandirma' Alıntı:
Bu zihniyetle iş görenler burasını ağlama duvarına çevirdi haberin olsun.

tamam ironi ve espriden anlamıyorsan en azından mesajlarımı bi arat bişeyler yap.
Hasbinallah...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mokoko' Alıntı:
Tabi burda bunu nasıl yapacağınızı yazmayacağım.Geçende google'a mail atmıştım
hani "çok içerliyorum bi üyem geldi korkuttu beni paso tıklarım senin üyeliğini sildiririm diye korkuttu beni" içerikli bi mail atmıştım :)
tabi niyetim google'ın algoritması hakkında bişeyler öğrenebilmekti.Yani beni öyle tehtid eden bi üyem yok.Ne kadar şey bilirsem o kadar iyi hile yaparım auhauhua :)
bu mailin üzerine de türkiye adsense yetkililerinin algoritma hakkında hiçbirşey bilmediğini anladım.Buyrun sizi emel hanımla başbaşa bırakayım.

bizi haberdar et diyo ama hikaye.

yaw tabiki haberleri olmayacak onlar orada sadece sekreter konumunda, diger ülkelerdede durum aynı. Google şirketinin gizli algoritmalarını kalkıpta başkalarına belkide muhtemel rakiplerinin adamlarına verecek kadar saf oldugunu düşünmüyorsunuzdur sanırım :rolleyes:

melis
kemal
şimdilde emel çıktı hayırlısı bakalım :D

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ama hiçde bilmediklerini çaktırmıyorlar yau kemal abiyle kanka olduydum zaten ama bu emeli yeni aldılar galiba bide kontrol demiyor hepimiz gibi sondaki l yi yumuşak okumuyor emel hanım
...tıklamaların sürekli kontrollarından faydalanır...

şimdi ben emel'e desem emal diye sondaki l yi kalın okusam hoşuna mı gider gitmez tabi:)
ben birde şansımı ingizce mail de deyeyim [email protected] a amerikada sekretin bile hali bi başka olur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi