İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense high paying ads

H

hibrahim

Misafir
iyi.nette de çıkmaya başladı turkçe reklamlar hayırlı olsun tekrar...

bana high paying keywords verebilecek olan varmı aklıma gelmiyor.... gelse overture da bakıcam aklıma gelmiyor... siz reklamveren olsaydınız hangi kelimeye daha çok öderdiniz.... tavsiyelerinizi bekliyorum artı iyinetadmin e söyleyelim internetpara da google adsense bölümü açsın bu adsense bitmez... çok faydalı oluruz biribirimize iyi nette başladı hem:)

H

hibrahim

Misafir
cypher bende senin gibi düşünüyordum ama bu kelimeler için reklamveren maksimum 50-60cent ödüyor..

H

hibrahim

Misafir
50-60 cent i bize ödese onada razıyım:) bu 50-60 cent sanırım google a ödeniyor google da artık bize ne kadar verirse:)

S

Sticks

Misafir
Hadi hayırlı olsun.
şimdi keywordler güzel güzel de sen bi arkadaşlık sitesinde hosting ile ilgili reklamı görüp de ne yapasın ? arkadaşlar anlıyorum daha fazla paara kazanmak istiosunuz da alakaya çeyrek kala diye adlandırılan işi yapıyosunuz.

bi chat - çoğunluğu gençlerin ve webmasterlık ile alakası olmayan yerde template, web tasarım vb ile iligili reklamların ne işi var ve clickthrough rate in ne kdr düşük olcağını düşünün...
tabii kendiniz tıklayıp da para kazanma şansınızı düşürmediiniz sürece

H

hibrahim

Misafir
sticks bu keyword ları senin anladığın şekilde bir şey yapacağımdan değil. yanlış anlama olmasın yanii...
tabiki senin dediğin gibi kelalaka olur:)

H

hibrahim

Misafir
:)
elmas güneş güzel espri ama sanki bana taş atıyosun:) siteye bir bölüm eklicem öle bir konu hakkında bir site değil sadece ek bir konu eklicem o kadar:)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden güzel bir taktik değil mi :)

Bak sen de yapacakmışsın, ben de yapmayı düşünürüm yani..

H

hibrahim

Misafir
aslında dediğin gibi google bunu yaptıryo en azından düşündürtüyo...

düşünsenize bir siteniz var ama içeriğine göre google reklam veriyor ve o sitedeki içeriğ göre tıklama başına en fazla 10 cent veriyor
diğer bir sitede is etıklama başına min 40 cent veriyor bende google ın istediğini yapar o keywordleri içeren site yaparım:) çok zor değil:)

C

canm

Misafir
peki ya birgun adsense yalan olursa :) ?
ya da sistemi tamamen değiştirirlerse :)

H

hibrahim

Misafir
o zaman eski siteme dönerim bir domain 5$ hosting de ucuzladı 20-30$ yıllık hostlar var 50mb
google 100-200$ ödicek:)

arkadaşlar yaparım ederim diyorum yanlış anlamayın konu dağıldı esprisine diyorum:)

H

hibrahim

Misafir
neyse bugunluk bu kadar yeter hadi maça :) adsense e maç molası yarın devam adsense fikirlerine:) herkese iyi geceler

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ben keywordlara göre site yaptım abicim.İyi para veren bi keyword grubuna göre ... Benim için para önemli.Hit alamazsın diosanızda Allahıma bin şükür bana yeter ...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dogru tabı zaten para kazanmak ıcın yasamıyormuyuz ?

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi ki keywordlara gore site. Obur turlu tam geri zekalilik olur.
Su site var:
http://uv.bidtool.overture.com/d/search/tools/bidtool/
Burdan hangi keyword kac para ogreniliebiliyor. Bundan cikan sonuc google cok yakin. Zaten overture de yahoo nun, yani en buyuk rakibi google nun. Googleinkini bulmaya imkan yok. Adwordslere ilan verilse bile yinede ogrenilemiyor sadece tahmini degerleri veriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5