İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense hile

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar üye olduğum bir siteden bugün bir mail aldım ,mailde lütfen bize destek olmak için google reklamlarına tıklayın çünkü gelirimizi ordan sağlıyoruz diye yazıyordu, şikayet etmeden önce uyarmak mı lazım acaba? yoksa şikayet etmek isteyen var mı çünkü benim hiç içimden gelmedi şikayt etmek isteyen adresi verebilirim.

R

ramrom

Misafir
arkadaşım o maili gönderen seviyesizlik yapmış ve o maili göndermiş,
sen ne diye şikayet edeceksin ki,

problem nedir anlamıyorum yani.

yoksa sen türk müsün?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne demek istediğini tam anlamadım biraz daha açar mısın?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şikayet etmek senin vicdanına kalmış tabi ama onun yaptığıda yanlış. Ama bu şekilde mail atıyorsa elbet atılacaktır yani şikayete gerek yok. Diyelimki bu mailden sonra herkes 1 kere tıkladı. Hesaptaki ani tıklama oranı yükselişi Google ın gözünden kaçmayacaktır. Bu şekilde yüksek dalgalanmalar şüphe yaratır ve Google ın bu tür şüphelere karşı pekte düşünceli davranmıyor. Kestirip atıyorlar..

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne bu tepki anlamadım, sanki hileye destek veriyorsunuz, ben sadece şikayet edeyim mi diye danışdım, biraz sakin olun bakalın, ayrıca bu tip hileler yüzünden belki de tık başı kazançlar çok düşük!

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rs635' Alıntı:
ne bu tepki anlamadım, sanki hileye destek veriyorsunuz, ben sadece şikayet edeyim mi diye danışdım, biraz sakin olun bakalın, ayrıca bu tip hileler yüzünden belki de tık başı kazançlar çok düşük!

hileye teşvik eden yok; ama hile yapıpta uzun ömürlü olan site yok. Nasıl olsa atılacaktır. şimdiye kadar hile yapıpta 2 çek alan yoktur herhalde (tahmin)

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedir bu hilecileri korumak ya! Forumda bir sürü adamın googleda reklamları yayınlanıyor, buna bende dahilim. O kazanacak diye ben veya başkası mı kaybedecek?!

Herkes emeğiyle kazansın! Hileyle, yalvarmakla olmaz bu işler.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komikhane' Alıntı:
tamam herkesi şikayet edin arkadaşlar, sonra görün bakalım kim kazanacak !!!
Reklam yayınlayan kişinin amacı ne? olayın google ile alakası yok; bir türk firması çıkıyor web ortamına reklam veriyor. web ortamına reklam hala neden Türkiyede zayıf dersiniz?
web sitem daha ilk açıldığında googleye reklam verdim reklam ile gelenlerin getirisi ne zaman arttı dersiniz ? gelen ziyaretçiye göre istediğim sayfalara girişlerin artışı ne zaman oldu dersiniz?

reklam verenin ayar ekranında bir ayar var reklam ağında yayınla yayınlama diye eğer reklam verenler sadece google da yapılan aramalarda reklamım çıksın derse o zaman sadece butür davranışlar değil bütün reklam yayınlayanlar zarar görür!!!

işte cidden o zaman google kazanır.
zaten bazı teorilerim var;
google tık başı fazla ücret veren reklamların günlük ayırdıkları bütçe google aramalarında doldurulamassa webmasterların sitelerinde yayınlıyor diye düşünüyorum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
ramrom' Alıntı:
arkadaşım o maili gönderen seviyesizlik yapmış ve o maili göndermiş,
sen ne diye şikayet edeceksin ki,

problem nedir anlamıyorum yani.

yoksa sen türk müsün?

ramrom banlandi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5