İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense içerik sorusu

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Internet üzerinden online müzik dinlenebilen sitelere google adsense kodları koymak caiz midir :p

Bu site üzerinden sadece şarkılar demo olarak dinlenilebiliyor ve asla indirilemiyor. Acaba bu siteye google adsense koyarsak üyeliğimiz iptal olur mu?

Fikirlerinizi bekliyorum..

B

besiktaslim

Misafir
dosya sadece dinlenebilirse caizdir. zaten bu tamamen tanıtıma girer.
mail atmayı denesene garanti olsun adamlar cevap veriyor :D

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 defa attım ama hala cevap gelmedi.

Email adresleri neydi? "adsense-tr[@]google.com" değil mi?

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Caizse bende istiyorum : )

B

besiktaslim

Misafir
ya bide şu var sen bana dinlettirirsen benim onu indiremeyeceğimi kimgaranti edebilirki belli olmaz ama bence koyma :)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuçta demo olarak düşük kalitede dinlenebilecek. wma dosya türünde olacak. İstersen indirebilirsin tabi, sana karışan yok :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla caiz de olabilir olmayada bilir :) bende google a mail at diecem ama bende bi sürü mail attım adamlara daha bi tanesine bile cevap vermediler :)

kolay gelsin..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 Ekimde attığım mail için cevap geldi:

Merhaba,

E-posta mesajınız için teşekkür ederiz. Telif hakkı yasalarına uygun davranma açısından, MP3, video, haber grubu ve resim sonuçları içeren web sayfalarında Google reklamları gösterilemez. Bu konuda daha fazla bilgi için, lütfen program kurallarımızı (https://www.google.com/adsense/policies ) ve SSS'lerimizi (https://www.google.com/adsense/faq#copy ) gözden geçirin.

Google reklamlarını yayınlayan sayfaları sürekli olarak izlediğimizi hatırlatırız. Web sayfalarınızdan birinin kurallarımızı ihlal ettiğini görürsek bunu size hatırlatacağız ve AdSense kodunu o sayfadan çıkarmanızı isteyeceğiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta göndermekten çekinmeyin.

Saygılarla,

Google Ekibi

Sitede MP3 olmayacağına dair email gönderdim, bakalım cevap ne olacak?

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amma gec cevap vermis bunlar. Mail den bu Turkiyedeki googlun, yada Turkce destegi her kim veriyorsa, pek bir yetkisi olmadigi anlasiliyor. Mail belliki ingilizceden cevrilmis, yapi olarak tam google maili, yani onlarda senin sorunu baskalarina sormuslar ondan uzun surmus herhalde.
sacmaladim herhalde neyse:)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demekki dediklerimi tam çevirememişler :p

Ben çünkü sitede asla MP3 olmayacak ve download kesinlikle yapılamayacak demiştim :) Neyse tekrar mail attım, cevabı 4 gözle bekliyorum :)

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google türkçeleştirmesi

google language toll denilen bir araç vardır googleda.
google her dilde bilmediği kelimeleri webmasterlara çevirtip, bu çevirileri karşılaştırıp, tekrar o üyelere gösterip ondan sonra o dilde o metni göstermektedir. Bu sistemin kötüye kullanılmaması için her kes bunu görememektedir!

oyuncu
http://www.yenisunucu.com
[email protected]

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bende birşey merak ediyorum böyle bi konu geçmişti ama bulamadim ayni kodlari 2. bir siteye koyabiliyor muyuz ?

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google de soyadımı yanlış yazmıştım daha doğrusu tr. karakter ş kullandım, admlara ilk ing. mail attım verdikleri cevap hesabınız 100 doların üstündeyse gönderilecek altındaysa yıl sonunu izleyen 30 gün içinde gönderilecek diye tabii o zaman ayın 27 si falandı neyse hesap dolmuştu tabii admlar benim maili aldılar ve hesabı beklemeye aldılar tıklamalar vs. sayılıyordu ama para göndermiyorlardı, çünkü sotadımın yanlış olduğunu ve bankada zorluk çıkacağını söyledim, sonra adamlar bize yeni email adresi göndereceksin bizde adresine şifre formu vs. gönderceğiz ve şu andaki gösterim vvs. yeni hesabınıza aktarılacak,tabii bana cevap ayın 30 unda geldi,bende yeni adres gönderdim tık yok,10 gün geçti cevap yok,sonra mail geldi bu sorunu tr. dil desteği bölümüne yazın,neyse oraya yazdım 2 gün sonra admlar ne hesabı kapatıp yenisini açtı nede başka birşey,gelen mesajda hesabınızı silmedik sadece soyadınızı değiştirdik,bunun için yeni email adresine ihtiyacımız kalmadı,şu anda hesabınızdaki para ekim ayı itibariyle gönderilecektir,yani siz siz olun erken mail atın ne zaman cevap verecekleri belli olmöuyor bazen 1 gün bazen 10 gün, sanırım mavilim aynı kodu kullanbiliorsun istediğin sitede ,ama zaten tr. googlde yayınlama şartları kurallar vs. yazılı oraya bakarsan daha iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5