İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense için içeriğe bakım ??

A

Amanha

Misafir
Merhabalar Bir site açacağım sitede muzikler onnlnie dinleme felan oalcak ama adsenseye 1 hafta önce üye oldum acaba ben şuan siteye koymak istediklerimi koysam adsense kabuledermi yoksa kandırma amaçlı şarkı sözü felanmı yazayım ? buarada siteye bakarken kendilerimi bakıorlar yoksa robot bağlantımı yolluyorlar ?

henüz onay vermediler beklemedeyim??

L

LaneT CoCuK

Misafir
Bekle Verirler.. Benimki 1 Haftayı Geçmişti.. Sitenin içerigi ile Oynama Bırak google dan Mail Gelene Kadar..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 içeriğe izin vermiyorlar... ona göre hareket et bence... ve ilerleyen zamandada mp3 olan bi yere kodlarını koyarsan yine banlanma sebebidir...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Amanha' Alıntı:
Merhabalar Bir site açacağım sitede muzikler onnlnie dinleme felan oalcak ama adsenseye 1 hafta önce üye oldum acaba ben şuan siteye koymak istediklerimi koysam adsense kabuledermi yoksa kandırma amaçlı şarkı sözü felanmı yazayım ? buarada siteye bakarken kendilerimi bakıorlar yoksa robot bağlantımı yolluyorlar ?

henüz onay vermediler beklemedeyim??
sadece mp3 değil telif hakkı olan hiç bir içeriğe adsense izni vermiyorlar.Seninkide yasak bir içerik.Buda banlanma sebebi olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5