İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense için iyi bir içerik

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense te iyi kazanmak için iyi bir içeriğe ihtiyacımız var bu kadarı tamam.İyi bir içerik derken konu hakkında aşırı fazla makale vs mi gerekir diyelim o konu hakkında 50 sayfalık bi sayfa hazırladık bu mu gereklidir yoksa kısa ve öz 5 sayfa 50 sayfadan daha mı iyidir?Bu konuyu araştırdım ama tam olarak bi yanıtını bulamadım.Aydınlatırsanız sevinirim.

Ayrıca araştırdığımız konu hakkında internetten bilgi toplarsak bu kopya içerik olarak algılanır mı?Konu ile ilgili ama farklı yerlerden aldık bilgileri ayrıca bu bilgileri biraz daha kendi bilgilerimizi katarak harmanladık diyelim, bir sorun olur mu?

S

Sporty

Misafir
500 sayfa sağdan soldan toplama bilgi yerine, 15 sayfa kendin yazdığın sayfaların olması senin için daha iyi ve kazançlı olacaktır..

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kopya içerik olmaması önemli, ama düzenli ve kapsamlı bir site yaparsan sağdan soldan c/p olsa bile konuya hakim ve kullanıcıyı doyuran bir site yaparsan yine kazançlı çıkabilirsin.

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle türkçe içerikle iyi bir gelir elde etmen gerçekten çok zor onu belirteyim -belki bir iki sene sonra reklam verenler arttıkça-

kazandıran içeriği seçmekteyse düşünmen gereken kazan sektörlere çalışmaktır. Örneğin bugün dünyanın internette en çok kazanan sektörleri dating sektörüyse en çok reklam veren de o olacaktır ki rekabet büyüyünce tıklama başına vereceği değer de o oranda yüksek olacaktır.

copy paste olayı ise teorik olarak sorun yaratmaz fakat zaten kopyalayıp yapıştırdığın ve yeni bir siteye koyduğun bu içerik gerçek sahibi ile arama motoru rankinginde yarıştığında senin içeriğinin şansı kalmaz ve arama motorlarından ki en değerli hitdir getirin düşük kalır

bir iki kaynaktan derleyeceğin bilgi ise yeni keyword density lerine sahip olacağı için arama motorlarında farklı kelime kombinasyonlarından getirisi olur ve büyük sorun yaratmaz

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seyahat sitesi hazirliyorum ve 20 gundur yurtdisindayin 800 fotograf cektim.benim iyi icerkten anladigim bu

T

theUnique

Misafir
ehehee fotoların hiç bir önemi yok ayrıca sadece resimin olduğu bir sayfaya da adsense koymak ToS'a göre yasak.

T

theUnique

Misafir
saol ama foto fln diince aynı şey başıma gelmişti. büük bi galeri wardı elimde ve onun üzerinde reklma yasak olduundan günde kaç dolar kaybediom :(

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galeri diil makaleler icin fotograf..zengin icerikten bahsediyorum 1. sinif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5