İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense için KEY oluşturmak

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam çıksın diye Keyleri görünmez hale getirip kaynağa yazan çok kullanıcı var. Bunun sitemiz için çözüm olmadığını hepimiz biliyoruz. Reklamları daha fazla hale getirmek için bildiğiniz yöntemler var mı?
Başlık ve içerikdeki kelimeler topyekün süzülüyor sanırım. Bunun için google'in mantığını iyi anlamak gerekli.

Sonuçta bakacağı yerler, domain, metalar, dosya ismi, içerik, title dan öteye gidemez. Tümüne bakarken bir bağ mı kurmaya çalışıyor?

C

constantine

Misafir
Bence sitedeki içeriğe bakıyor. Ana sayfamda bazen reklam çıkmıyor alt sayfalarda çıkıyor buna uyuz oluyorum :) Ama bugün rekor kırdım sanırım. 69 tıklamaya 23$ kazanmışım saat daha 13.00 bile olmadı. Akşama 100$ olur herhalde :d

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
69 tıka 23 dolar gerçekten çok iyi rakam.0,30 gibi bir rakam yapıyor. Site içeriği ingilizce sanırım

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler sitenin meta dedigim kismi ile icerigi tutmuyorsa google zaten sallamaz sitenizi, meta ile icerik ayni dogrultuda olmali, hele ki gizli keyler olayina sanirim penalty vercek google

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5